Rioolzuivering in Haps werkt weer, wel op noodstroom
donderdag 27 november 2025, 16:59 uurDe rioolwaterzuivering in het Brabantse dorp Haps werkt weer volledig. Dat laat waterschap Aa en Maas weten. Inwoners van de gemeente Land van Cuijk en de dorpen Zeeland en Odiliapeel kunnen weer normaal water gebruiken. De voorziening werkt momenteel nog wel op noodstroom.
» NOS
donderdag 27 november 2025, 16:07 uur
Inwoners van Land van Cuijk en de dorpen Zeeland en Odiliapeel mogen weer als vanouds de wc doorspoelen, douchen en de vaatwasser laten draaien. Nu de rioolwaterzuivering in Haps weer volledig in gebruik is, vervalt de oproep van Waterschap Aa en Maas om zo min mogelijk afvalwater in het riool te laten wegspoelen.
Storing bij waterzuivering voorbij: bewoners mogen weer water gebruiken zoals vanouds
donderdag 27 november 2025, 15:27 uur
De problemen met het riool in Haps zijn opgelost. Waterschap Aa en Maas meldt donderdagmiddag dat de rioolwaterzuivering weer volledig werkt, op noodstroom. Hierdoor kan iedereen weer gewoon de wc doorspoelen en douchen.
Rioolproblemen Haps zijn opgelost, dankzij tien grote noodaggregaten
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: Omroep Brabant