menu
zoek

Nieuws Hedel

Rosmalen/Tiel/Kerkdriel/Hedel - Opnieuw aanhoudingen voor incidenten rond fruitbedrijf

woensdag 27 januari 2021, 13:06 uur

De politie heeft opnieuw twee verdachten aangehouden voor incidenten die mogelijk te maken hebben met de poging tot afpersing en bedreiging van een fruitbedrijf in Hedel. Het gaat een man van 21 jaar uit Bussum en een 16-jarige jongen uit Hilversum.

In 2020 zijn er verschillende incidenten geweest met vuurwerkbommen en brandstichtingen bij adressen die een link hadden met een fruitbedrijf in Hedel. Van al deze incidenten wordt nog onderzocht of er ook een daadwerkelijke link is. De 21-jarige man wordt verdacht van betrokkenheid bij incidenten met vuurwerkbommen in Rosmalen en Tiel. De politie denkt dat de 16-jarige jongen betrokken was bij een incident met een vuurwerkbom in Kerkdriel. De twee worden nu verder gehoord over hun rol. In december en januari werden er al zeven verdachten aangehouden. Van hen zitten er nog vijf in voorlopige hechtenis.

Geweld/Mishandeling/Bedreiging in Hedel

» Politie.nl


Kaart nieuws Hedel. Locatie nieuws: 51.88762 / 5.42788


woensdag 27 januari 2021, 20:29 uur
Nieuwe verdachten gearresteerd voor afpersing fruitbedrijf
CrimesiteDe politie heeft opnieuw twee verdachten aangehouden voor incidenten die mogelijk te maken hebben met de poging tot afpersing en bedreiging van een fruitbedrijf in Hedel. Het zijn een man van 21 jaar uit Bussum en een 16-jarige jongen uit Hilversum. In 2019 en 2020 zijn er verschillende incidenten geweest met bedreigingen, beschietingen, vuurwerkbommen en […] Het bericht Nieuwe verdachten gearresteerd voor afpersing fruitbedrijf verscheen eerst op Crimesite.
» Crimesite
woensdag 27 januari 2021, 15:00 uur
Opnieuw verdachten uit 't Gooi aangehouden in geruchtmakende afpersingzaak De Groot
Brabants DagbladHEDEL - De politie heeft opnieuw twee verdachten aangehouden die mogelijk betrokken zijn bij de poging tot afpersing en bedreiging van de Hedelse fruithandel De Groot. Het tweetal komt uit 't Gooi.
» Brabants Dagblad
woensdag 27 januari 2021, 14:50 uur
Opnieuw aanhoudingen voor incidenten rond fruitbedrijf Hedel
Omroep GelderlandDe politie heeft opnieuw twee verdachten aangehouden voor incidenten die mogelijk te maken hebben met de poging tot afpersing en bedreiging van fruitbedrijf De Groot in Hedel. Het gaat om een man van 21 uit Bussum en een 16-jarige jongen uit Hilversum.
» Omroep Gelderland



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Politie.nl
Foto: Omroep Gelderland
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Hedel

11 oktober 14:35Tweetal dat met molotovcocktail brand stichtte in Arnhemse lunchroom moet vier jaar de cel in
3 oktober 09:01Slachtoffers van fout OM rond afpersing fruitbedrijf Hedel krijgen geld
22 oktober 14:27Kalkoenenbedrijf Hedel opnieuw getroffen door vogelgriep
11 oktober 21:29OM in beroep tegen celstraf Ali G. in afpersingszaak fruithandel Hedel
27 september 14:25Bijna 20 jaar cel voor hoofdverdachte in afpersingszaak fruitbedrijf Hedel
13 september 14:42Bewoners opgeschrikt door tientallen schoten, ook politie wist niets van oefening Defensie
15 juli 14:45‘Boodschappenjongen’ aanslagen fruithandel is vrij, OM eiste nog 15 jaar cel
29 juni 15:23Bussumse hoofdverdachte afpersing fruitbedrijf mogelijk ruim 26 jaar de cel in
27 juni 20:51Hoofdverdachte aanslagen fruitbedrijf: ‘Ik ben de grote boze wolf en die moet hangen’
24 mei 14:1049-jarige vrouw overleed bij aanrijding met tractor, bestuurd door man (21) in Hedel
7 april 18:39Tot 10 jaar cel voor reeks aanslagen bij fruitbedrijf in Hedel
30 maart 16:59Weer man (19) uit IJsselstein opgepakt voor afpersing fruitbedrijf met granaat
16 maart 18:04Fruitbedrijf: doorzoeking in woning in IJsselstein
4 maart 06:42Vogelgriep houdt huis in Hedel: ‘Dit virus raakt de hele sector’
22 februari 12:44Advocaat in afpersingszaak Hedel: 'OM overschreed grenzen in onderzoek'
18 februari 13:26OM eist acht jaar cel voor aanslagen bij fruithandel De Groot
10 februari 18:07Eerste strafeis in grote afpersingszaak Gelders fruitbedrijf
26 januari 20:11‘OM: 24ste verdachte bedreiging fruitbedrijf De Groot aangehouden’
22 januari 15:54Tilburger (31) met nog 1.100 dagen openstaande celstraf aangehouden
18 december 14:05Hoofdverdachte bedreiging fruitbedrijf van meer bedreigingen verdacht
RSS.