Winteropvang jonge asielzoekers op Summercamp Heino opnieuw in beeld
donderdag 23 april 2026, 13:31 uurAls het aan de gemeenten Olst-Wijhe en Raalte ligt, keren komende winter opnieuw jonge asielzoekers terug naar vakantiepark Summercamp bij Heino. Het Centraal Orgaan opvang Asielzoekers (COA) wil daar de komende vijf jaar plek bieden aan maximaal 140 jongeren tussen de 15 en 18 jaar.
» RTV Oost
donderdag 23 april 2026, 10:36 uur
Opvangorgaan COA mag in de komende winters waarschijnlijk jonge asielzoekers opvangen op een vakantiepark in de buurt van de plaats Heino in Overijssel. Op het terrein is in de komende vijf jaar tussen oktober en april plek voor maximaal 140 jongeren tussen 15 en 18 jaar oud.
Jonge asielzoekers mogen komende jaren overwinteren bij Heino
donderdag 23 april 2026, 09:00 uur
Summercamp Heino wordt deze winter mogelijk opnieuw een opvanglocatie voor jonge asielzoekers. De opvang geldt voor de komende vijf jaar.
Jonge asielzoekers terug naar Summercamp Heino: plan voor vijf jaar opvang
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost