menu
zoek

Nieuws Hierden

Vrouw in boerkini ten onrechte uit wellnessresort in Hierden gezet

donderdag 17 september 2026, 16:53 uur

Wellnessresort Zwaluwhoeve in Hierden heeft een moslima, die tegen de kledingvoorschriften een boerkini droeg, onterecht de zaak uitgezet. Dat oordeelde het College voor de Rechten van de Mens donderdag.

» Eindhovens Dagblad



donderdag 17 september 2026, 16:00 uur
Vrouw in boerkini ten onrechte uit sauna Hierden gestuurd
NOSEen sauna- en wellnessbedrijf in Hierden, bij Harderwijk, heeft een vrouw die een boerkini droeg ten onrechte weggestuurd. Toezichthouder College voor de Rechten van de Mens oordeelt dat er sprake was van discriminatie op grond van godsdienst en geslacht.
» NOS
donderdag 17 september 2026, 14:00 uur
Wellness in Hierden stuurde vrouw met burkini ten onrechte weg
Omroep GelderlandDe Zwaluwhoeve in Hierden heeft een jonge vrouw gediscrimineerd door haar tijdens een badkledingdag weg te sturen omdat ze een burkini droeg. Dat oordeelt het College voor de Rechten van de Mens donderdag. Volgens het College maakt de wellness daarmee indirect onderscheid op grond van godsdienst en geslacht.
» Omroep Gelderland



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: Omroep Gelderland

Meer nieuws uit Hierden

17 september 16:53Vrouw in boerkini ten onrechte uit wellnessresort in Hierden gezet
8 december 15:55Bestuurder fataal ongeluk Ermelo was man uit Hierden
2 december 11:26Opnieuw vogelgriepbesmettingen in Hierden en grensgebied
11 april 10:00Offensief tegen stikstofhandel: eendenboerderij Hierden raakt als eerste zijn vergunning kwijt
29 juli 20:11Celstraf voor verkrachtende en betastende masseur
29 juli 18:53Masseur de cel in voor verkrachting en twee aanrandingen
RSS.