menu
zoek

Nieuws Horn

Leudal - Aanhouding brandstichters

woensdag 10 februari 2021, 14:33 uur

Woensdagmorgen zijn twee mannen uit Horn aangehouden op verdenking van brandstichting. Ze zijn verdacht van betrokkenheid bij diverse brandstichtingen die de afgelopen maanden plaatsvonden in de gemeente Leudal.

Het tweetal wordt onder andere verdacht van betrokkenheid bij branden in Horn en Haelen. Tussen 5 maart 2020 en 1 februari 2021 vonden in Horn meerdere brandstichtingen plaats bij gebouwen, coniferenhagen en stallen van verlaten boerderijen. In diezelfde periode ging in Haelen een toiletgebouw van een manege in vlammen op. Bij deze branden vielen geen slachtoffers maar de onrust in de dorpen was groot. Uitgebreid onderzoek leidde naar de daders. De aangehouden verdachten zijn 20 en 30 jaar oud en wonen in Horn. Ze zijn op last van de officier van justitie buiten heterdaad aangehouden en meegenomen naar het bureau. Ze zitten vast voor verhoor. Uit onderzoek moet blijken of ze in aanmerking komen voor nog meer brandstichtingen.  

Brand in Horn

» Politie.nl


Kaart nieuws Horn. Locatie nieuws: 51.20786 / 5.94486


woensdag 10 februari 2021, 17:50 uur
Twee mannen uit Horn opgepakt voor brandstichtingen
1LimburgTwee mannen uit Horn, 20 en 30 jaar oud, zijn woensdagmorgen door de politie aangehouden. Ze worden verdacht van brandstichtingen in hun woonplaats en in Haelen.
» 1Limburg



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: 1Limburg

Meer nieuws uit Horn

6 oktober 10:49Maaimachine veroorzaakt gaslek: N280 dicht voor verkeer
5 augustus 14:21Meerdere gewonden, onder wie een baby, na ongeval op N273 bij Horn
27 juli 19:12Stoffelijke resten in Horn afkomstig van dier
2 november 15:04Bejaarde vrouw breekt heup na ontdekken inbrekers
16 juni 17:45Scholier (13) overleden na aanrijding met bus: ‘Wensen familie veel sterkte en kracht toe’
28 oktober 17:29Losgebroken koe was drachtig: 'Afschieten enige optie'
17 juli 17:36Nooddijk in Limburgse Horn doorgebroken, huizen ondergelopen
17 juli 11:23Inwoners van delen Horn en Haelen moeten per direct huis verlaten
27 mei 16:27Man aangehouden voor woningbrand Horn
10 februari 17:50Twee mannen uit Horn opgepakt voor brandstichtingen
19 januari 11:14Grote brand Horn: schade aan sporthal en snookerbar
5 januari 15:28Duke Challenge driebanden: loting koppelt Dick Jaspers aan Roland Forthomme
4 januari 08:09Asbest vrijgekomen bij stalbrand
RSS.