menu
zoek

Nieuws IJsselstein

Fietser uit het niets bedreigd met vuurwapen in IJsselstein

maandag 18 januari 2021, 15:07 uur

Vrijdag 15 januari rond 18.55 uur is een 17-jarige fietser bedreigd met een vuurwapen door twee personen op een brommer in IJsselstein. We zoeken getuigen!

Waar: Oude Utrechtseweg in IJsselstein

De jongen fietste over de Oude Utrechtseweg ter hoogte van het dierenasiel in de richting van de Herentalstraat toen uit tegengestelde richting (vanuit IJsselstein) een zwartkleurige brommer kwam rijden met daarop twee personen. Blijkbaar is de brommer gekeerd want niet lang daarna kwam de brommer met de twee personen naast de fietser rijden. De fietser schrok ontzettend toen hij zag dat de degene die achterop de brommer zat een vuurwapen op hem richtte. Er werd ook tegen hem geroepen te stoppen. Maar in plaats van te stoppen fietste hij zo snel als hij kon naar een bijgelegen woning en ging in een voortuin staan. De brommer maakte rechtsomkeer en verdween in de richting van het dierenasiel. We zijn op zoek naar de bestuurder en de bijrijder van deze zwarte brommer.  Signalement De bestuurder droeg een zwarte helm en donkere kleding. De bijrijder Het gaat om een man tussen de 18 en 25 jaar. Opvallend is dat hij geen helm droeg. Hij heeft een normaal postuur, bruine ogen en sprak met een accent. Heb je informatie? Denk je te weten wie de bestuurder en/of de bijrijder zijn, of heb je meer informatie over deze bedreiging, neem dan contact met ons op via Onderstaand tipformulier Of telefonisch via 0900 8844 Of als je liever anoniem reageert via MeldMisdaadAnoniem: 0800-7000


» Politie.nl


Kaart nieuws IJsselstein. Locatie nieuws: 52.01912 / 5.06237 Oude Utrechtseweg
Oude Utrechtseweg in IJsselstein


maandag 18 januari 2021, 16:18 uur
Tiener bedreigd met vuurwapen in IJsselstein
RTV UtrechtIJSSELSTEIN - In IJsselstein is afgelopen vrijdag een 17-jarige fietser met een vuurwapen bedreigd. Het gebeurde even voor 19.00 uur op de Oude Utrechtseweg, meldt de politie. De jongen fietste ter hoogte van het dierenasiel toen hij gepasseerd werd door een scooter, waarop twee mensen zaten.
» RTV Utrecht



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Politie.nl

Meer nieuws uit IJsselstein

30 mei 17:24Verschillende soorten mobiliteit maken verkeersstromen complexer
9 november 11:1360-jarige man uit IJsselstein aangehouden na drugsinval
29 augustus 12:26Vrouw (58) overleden na val van trap in woning IJsselstein, echtgenoot (53) aangehouden
25 augustus 15:49Vrouwen in IJsselstein beschoten met airsoftwapen
5 augustus 19:34Vrouw met bivakmuts overvalt Kruidvat
6 februari 17:12Woning flink beschadigd door brand
18 januari 16:18Tiener bedreigd met vuurwapen in IJsselstein
19 augustus 14:30Onderzoek naar in brand gestoken auto
21 juli 09:48Frontale botsing in IJsselstein, honderden liters diesel lekken weg
7 mei 20:34Persoon gewond bij steekpartij in Zenderpark
25 februari 15:23Agent verwond bij arrestatie in IJsselstein
RSS.