menu
zoek

Nieuws Kaatsheuvel

Vier minderjarigen gehoord voor explosies in Kaatsheuvel

maandag 22 januari 2024, 16:41 uur

Het onderzoek naar meerdere explosies in Kaatsheuvel, veroorzaakt door het afsteken van zwaar illegaal vuurwerk is in volle gang. Inmiddels zijn twee minderjarige verdachten thuis aangehouden en hebben twee andere minderjarige verdachten zich op het politiebureau moeten melden voor het afleggen van een verklaring. Zodra het onderzoek is afgerond, moeten zij zich verantwoorden bij de rechter.

Waar: Ferdinand Bolplein in Kaatsheuvel

Zondagmiddag 3 december 2023 raakte een huis aan de Bogaert in Kaatsheuvel flink beschadigd. De voordeur werd met zwaar vuurwerk opgeblazen, Ook het plafond liep schade op.  De geschrokken bewoners raakten niet gewond en konden veilig buiten komen. Ook een kerk aan de overzijde liep schade op. Daar raakten enkele glas en loodramen beschadigd, Onderzoek Er werd uitgebreid rechercheonderzoek ingesteld waarbij de speurders dankzij controles van personen in de omgeving na de explosie, op het spoor kwamen van enkele jongeren. De politie verdenkt hen ervan in wisselende samenstelling bij meerdere incidenten betrokken te zijn. Flat en zoutbak Zo werd op 25 november 2023 zwaar vuurwerk, cobra’s, afgestoken bij een flat aan de Panhoef in Kaatsheuvel waardoor schade ontstond bij de entree van het gebouw. Op vrijdag 1 december 2023 werd ook met vuurwerk een zoutbak op het Ferdinand Bolplein vernield. Hierdoor ontstond in de omgeving een flinke ravage. Overal lag zout en er lagen grote scherpe stukken van de plastic bak op straat.. Er waren zelfs scherven van de zoutkoffer op balkons en zonnepanelen terecht gekomen.      


» Politie.nl

Kaart nieuws Kaatsheuvel. Locatie nieuws: 51.65702 / 5.04320 Ferdinand Bolplein
Ferdinand Bolplein in Kaatsheuvel


maandag 22 januari 2024, 17:50 uur
Vier minderjarigen verdacht van meerdere explosies in Kaatsheuvel
Brabants DagbladKAATSHEUVEL - Een zware explosie bij een woning in Kaatsheuvel is mogelijk het werk van vier minderjarigen, tussen de 14 en 17 jaar. Het zwaar illegale vuurwerk zorgde vorige maand voor een flinke ravage. De politie heeft twee jongeren thuis aangehouden en twee anderen moesten zich melden op het bureau.
» Brabants Dagblad
maandag 22 januari 2024, 17:29 uur
Meerdere explosies in Kaatsheuvel: vier tieners in de kraag gevat
Omroep BrabantIn het onderzoek naar meerdere explosies door zwaar vuurwerk in Kaatsheuvel heeft de politie twee minderjarige jongens thuis aangehouden. Ook hebben twee jongens zich op het bureau moeten melden om een verklaring af te leggen. Dit laat de politie maandag weten.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Kaatsheuvel

7 december 11:05Auto klapt tegen boom bij Kaatsheuvel, man naar ziekenhuis
6 december 13:10Jongen van telefoon beroofd door man op fatbike
5 december 14:06Parkieten weg bij Dierenweide Kaatsheuvel: zijn ze gestolen of toch niet?
5 december 13:55Felle brand in Kaatsheuvel: woning zwaar beschadigd, brandweer ontruimt naastgelegen huizen
19 november 07:2250 mortierbommen en tientallen Cobra's gevonden in trapkast
18 november 17:42Trouwe hond blijft dagenlang bij overleden baasje zitten
13 november 06:45Oudere man rijdt oprit af in Kaatsheuvel, maar wordt meteen geraakt door andere wagen
27 oktober 20:20Gestolen werkbus na rooftocht door Zuid-Nederland teruggevonden in België
28 september 15:24Man beschoten bij beroving in buitengebied van Sprang-Capelle en Kaatsheuvel
1 september 15:27'Uitzonderlijk groot' nest met hoornaars verwijderd
26 augustus 13:58Drie gewonden na ongeluk voor ingang Efteling
1 augustus 16:00Grand Hotel is nieuwe blikvanger van de Efteling: zo zien de luxe restaurants en kamers binnen eruit
25 juli 19:18Bedreiging leidt tot grote politieactie en arrestatie langs provinciale weg
24 juli 15:43Vrouw die dood werd gevonden in jacuzzi kwam om door ‘noodlottig ongeval’
18 juli 10:44Bijna 2000 mensen willen met Geert Wilders naar de Efteling, PVV ziet af van opnames in het park
12 juli 12:37Man (39) aangehouden in Kaatsheuvel na vondst dode vrouw in zwembad
9 juli 10:30Efteling zet extra verkeersregelaars in om chaos voor de poort te voorkomen
11 juni 11:26Opnieuw chaos rondom de Efteling, tientallen automobilisten negeren verplichte rijrichting
4 juni 16:39Van toprestaurants naar de Efteling, deze topchef is vanaf de zomer in Kaatsheuvel te vinden
19 mei 10:19Man aangehouden voor zware mishandeling in Kaatsheuvel
RSS.