menu
zoek

Nieuws Leerdam

Sportnieuws | Kjeld Nuis alsnog op 1500 meter naar Olympische Spelen, Jutta Leerdam rijdt 1000 meter

donderdag 1 januari 2026, 15:08 uur

In dit bericht brengen wij het laatste nieuws over regionale sportteams of individuele sporters uit de regio in de maand december. Van grote voetbaltransfers in het buitenland tot uitslagen van sportwedstrijden op landelijk topniveau.

Waar: Winterspelen in Milaan in Leerdam

» Omroep West

Kaart nieuws Leerdam. Locatie nieuws: Winterspelen in Milaan
Winterspelen in Milaan in Leerdam


donderdag 1 januari 2026, 15:03 uur
Selectiecommissie kiest voor achtervolgingsploeg met Marcel Bosker, geen Spelen voor Tim Prins
Brabants DagbladTwee dagen na het Olympisch Kwalificatie Toernooi heeft de selectiecommissie van schaatsbond KNSB de definitieve selectie voor de Winterspelen in Milaan gedeeld, waarin geen ruimte is voor Tim Prins. Marcel Bosker is aangewezen voor de achtervolging, Jutta Leerdam voor de 1000 meter. Kjeld Nuis neemt alsnog de derde plaats van Prins over op de 1500 meter.
» Brabants Dagblad
donderdag 1 januari 2026, 15:03 uur
Schaatsbond maakt definitieve selectie bekend voor Olympische Spelen: Tim Prins is de pineut
de StentorSchaatsbond KNSB heeft de definitieve selectie voor de Winterspelen in Milaan gedeeld. Er is daarin geen ruimte voor Tim Prins. Marcel Bosker is aangewezen voor de achtervolging, Jutta Leerdam voor de 1000 meter. Kjeld Nuis neemt alsnog de derde plaats van Prins over op de 1500 meter.
» de Stentor



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Leerdam

1 januari 15:08Sportnieuws | Kjeld Nuis alsnog op 1500 meter naar Olympische Spelen, Jutta Leerdam rijdt 1000 meter
28 december 19:46LIVE OKT | Revanche van Jutta Leerdam: schaatsster tweede achter Femke Kok na sterke 500 meter
26 december 14:28Verdriet en vreugde op eerste dag OKT: Leerdam onderuit, Schulting en Van de Bunt verrassen
20 december 15:35KIJK | Pijnlijk! Jake Paul breekt kaak in gevecht tegen Anthony Joshua
7 december 14:52LIVE World Cup Heerenveen | Stolz pakt wéér baanrecord af van De Boo, Femke Kok wint 500 meter
5 december 23:01Jutta Leerdam deed geen aangifte na verkeersongeval: 'Hij stopte wel, maar daarna reed hij door'
29 november 13:28Jutta Leerdam gewond aan arm en gezicht door aanrijding
25 november 07:59Opnieuw brand bij verwoeste woning Leerdam
22 november 03:27Femke Kok toont ook in Calgary haar bloedvorm op 1000 meter, podium kleurt volledig oranje
1 november 19:05Jutta Leerdam na oplopen liesblessure: ‘Niet mijn niveau, maar ik moet hier nu mee dealen’
7 oktober 15:07Grote politie-inzet in Leerdam: man (52) met mogelijk vuurwapen aangehouden
11 september 07:00Toen Matwé Middelkoop onbedaarlijk begon te huilen, wist hij genoeg
28 augustus 06:39Flinke schade aan woning Leerdam nadat vlammen uit het dak slaan
15 augustus 13:01‘Fallus in the sky’, watertoren van Leerdam te koop: van 1,5 ton naar ruim een miljoen
6 augustus 13:18Buurt in actie bij woningbrand Leerdam: 'Dan sta je toch wel even te trillen'
26 juli 09:4962-jarige Leerdammer in eigen huis overvallen, politie houdt verdachte aan
28 maart 12:51Johan Derksen haalt uit naar Jutta Leerdam: 'Het is toch verschrikkelijk'
25 maart 14:24Stap jij net als Jutta Leerdam in het huwelijksbootje? Wij zoeken de mooiste trouwverhalen
23 maart 12:51Zien: Jutta Leerdam showt uitzinnig van blijdschap verlovingsring
15 maart 14:36Femke Kok verrast met WK-zilver op 1000 meter, slechts brons voor Jutta Leerdam
RSS.