Selfie met de koning tijdens bezoek aan azc Leersum: 'Hij is heel groot ook'
dinsdag 27 oktober 2026, 18:22 uurKoning Willem-Alexander heeft vandaag een bezoek gebracht aan het asielzoekerscentrum in Leersum. Hij kreeg een rondleiding over het terrein en sprak met bewoners, omwonenden, vrijwilligers en medewerkers van het azc. De majesteit nam de tijd om selfies te maken met kinderen.
» RTV Utrecht
dinsdag 27 oktober 2026, 18:03 uur
Koning Willem-Alexander heeft dinsdag het azc in Leersum bezocht. De koning benadrukte na afloop dat problemen rond asielzoekers en statushouders wel bekend zijn, maar dat het juist enorm belangrijk is om te laten zien wat wél goed gaat.
Koning bezoekt azc waar asielzoekers al 35 jaar ‘waardig worden opgevangen’
dinsdag 27 oktober 2026, 17:41 uur
Koning Willem-Alexander brengt een bezoek aan het azc in Leersum, waar al ruim 35 jaar vluchtelingen worden opgevangen. Hij spreekt met bewoners, vrijwilligers en omwonenden over het leven in het azc en het belang van een goede samenwerking met het dorp. Tijdens het bezoek werd hij opgevangen door een hoop enthousiaste kinderen die graag met op de foto willen.
Koning verrast tijdens azc-bezoek: 'Ho, dat was ik!'
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht
Foto: de Telegraaf
Meer nieuws uit Leersum
| 27 oktober 18:22 | Selfie met de koning tijdens bezoek aan azc Leersum: 'Hij is heel groot ook' |
| 20 februari 06:36 | Stroomstoring na grote brand bij loods Leersum |
| 17 januari 09:02 | 2 mensen naar ziekenhuis na auto-ongeluk Leersum |
| 9 november 15:51 | Wolf aangereden bij Leersum: ‘Hij bewoog zijn kop nog op en neer’ |