Bloemen en kaarsen voor doodgestoken vrouw (45), buurt in rouw
vrijdag 3 oktober 2025, 21:00 uurLENT – De fatale steekpartij op een 45-jarige vrouw in de Kinksstraat in Lent donderdagavond heeft diepe indruk gemaakt op de buurt. Het slachtoffer overleed enkele uren later aan haar verwondingen. Volgens buurtbewoners stond zij bekend als een zeer geliefd persoon.
Waar: Kinksstraat in Lent
» Gelre Nieuws
Kaart nieuws Lent. Locatie nieuws: 51.87153 / 5.86906 Kinksstraat
Kinksstraat in Lent
vrijdag 3 oktober 2025, 07:38 uur
Een vrouw is vanochtend vroeg overleden na een steekincident in Lent, in de gemeente Nijmegen. De politie meldt dat een aantal uren na het steekincident een man is aangehouden. Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij haar dood.
Vrouw overleden na steekincident in Lent, man opgepakt
vrijdag 3 oktober 2025, 06:57 uur
Een vrouw is vrijdagochtend overleden, nadat zij op donderdagavond werd neergestoken op de Kinksstraat in Lent. Enkele uren later kon de politie een man aanhouden. Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij haar dood. De buurt is in shock, inmiddels worden bloemen en kaarsjes op de stoep gelegd.
Vrouw overleden na steekincident op straat, buurt legt bloemen en kaarsen neer
vrijdag 3 oktober 2025, 06:13 uur
Een vrouw die donderdagavond zwaargewond raakte bij een steekincident in Lent, is overleden. De politie maakte dat vrijdagochtend bekend.
Vrouw overleden na steekincident
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: Omroep Gelderland