menu
zoek

Nieuws Mijdrecht

Aanhoudingen na reeks incidenten in Mijdrecht

vrijdag 13 november 2020, 18:41 uur

Op vrijdag 13 november heeft de politie een aantal aanhoudingen verricht, in een onderzoek naar een aantal incidenten in Mijdrecht. De politie kon twee verdachten aanhouden. De politie is nog op zoek naar getuigen.

Al enige tijd is het onrustig in Mijdrecht. Naar aanleiding van een aantal autobranden is de politie een onderzoek gestart. Uit het onderzoek komt inmiddels naar voren dat de autobranden een verband hebben met de handel in verdovende middelen. Op vrijdag 13 november heeft de politie in dit onderzoek een 21-jarige man uit Mijdrecht en een 35-jarige man uit Vinkeveen kunnen aanhouden. Zij worden allemaal verdacht van het verkopen van verdovende middelen. Eerder hield de politie al een 22-jarige verdachte uit Wilnis aan op verdenking van brandstichting in – op z’n minst – één auto. De recherche gaat er vanuit dat meerdere incidenten die zich de afgelopen tijd in Mijdrecht voordeden, met elkaar in verband staan. Het onderzoek wordt voorgezet, hierbij worden meerdere aanhoudingen niet uitgesloten. Getuigen gezocht De politie roept getuigen, die mogelijk informatie hebben over de recente incidenten, op zich te melden. Bel hiervoor 0900-8844 of maak gebruik van het onderstaande tipformulier. Anoniem melden kan ook via meldmisdaadanoniem.nl of 0800-7000.

Drugs in Mijdrecht

» Politie.nl


Kaart nieuws Mijdrecht. Locatie nieuws: 52.20502 / 4.88091


zaterdag 14 november 2020, 10:43 uur
Arrestaties voor drugshandel na serie autobranden in Mijdrecht
RTV UtrechtMIJDRECHT/VINKEVEEN - In De Ronde Venen zijn opnieuw mensen aangehouden in een onderzoek naar een reeks autobranden en mogelijke drugshandel. De politie heeft een 21-jarige man uit Mijdrecht en een 35-jarige Vinkevener opgepakt.De mannen worden volgens de politie verdacht van het verkopen van verdovende middelen. De zaak kwam aan het rollen door een serie brandstichtingen in auto's.
» RTV Utrecht



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Politie.nl

Meer nieuws uit Mijdrecht

12 januari 09:57Politie onderzoekt autobrand
22 december 11:14NVWA ruimt 200 sierwatervogels in Mijdrecht vanwege vogelgriep
2 juli 12:05Eis: tot zes jaar cel in Uithoornse cokezaak
15 juni 21:20Boeren demonstreren in Mijdrecht tegen stikstofplannen
10 juni 21:07Invallen na grootschalig drugsonderzoek in Mijdrecht en Uithoorn
13 maart 14:49Agenten schrikken zich een hoedje van sissende verrassing bij controle
1 maart 22:02Man (43) krijgt 7 jaar cel en tbs voor fatale brandstichting stomerij Mijdrecht
8 februari 14:15Getuigen gezocht van ramkraak in Mijdrecht
30 oktober 21:37Vermiste 15-jarige uit Mijdrecht is gevonden
29 oktober 16:26Sophie (15) al bijna vier dagen vermist: politie heeft nog geen enkele bruikbare tip gekregen
19 augustus 20:39Automobiliste (30) overleden bij aanrijding met vrachtwagen
25 mei 05:49Scooterrijder gewond bij aanrijding Industrieweg Mijdrecht
11 februari 13:38Hand klem in cementmolen, traumahelikopter landt in Mijdrecht
3 januari 15:04Twee onthoofde schapen in berm Mijdrecht
31 december 12:36Honderden bellende en appende automobilisten bij Mijdrecht ontlopen boete
28 november 19:55Vogelgriep vastgesteld bij pluimvee in Mijdrecht, 300 vogels geruimd
14 november 10:43Arrestaties voor drugshandel na serie autobranden in Mijdrecht
16 september 16:46Man uit Wilnis aangehouden vanwege autobrand in Mijdrecht
28 augustus 15:51Loïs (9) verkoopt kipnuggets in haar eigen marktkraam
1 juli 23:32Gewonde bij forse brand op Utrechts industrieterrein
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?