Vrouw (84) overleden na ongeluk met e-bike
vrijdag 17 maart 2023, 19:24 uurEen 84-jarige vrouw is overleden nadat ze eerder deze week op haar e-bike in botsing kwam met een auto. Dat gebeurde op de Scheidingsweg in Nijmegen, aldus de politie.
Waar: Scheidingsweg in Nijmegen
» Omroep Gelderland
Kaart nieuws Nijmegen. Locatie nieuws: 51.80953 / 5.86284 Scheidingsweg
Scheidingsweg in Nijmegen
vrijdag 17 maart 2023, 17:47 uur
NIJMEGEN – De 84-jarige vrouw die dinsdagmiddag zwaargewond raakte doordat ze met haar e-bike in botsing kwam met een auto op de Scheidingsweg in Nijmegen is aan haar verwondingen overleden. Dat meldt de politie vandaag. Omstreeks 17:10 uur werden de hulpdiensten waaronder een traumahelikopter opgeroepen.
Vrouw (84) overleden na ongeluk met e-bike

vrijdag 17 maart 2023, 17:44 uur
De 84-jarige vrouw die dinsdagmiddag zwaargewond raakte doordat ze met haar e-bike in botsing kwam met een auto op de Scheidingsweg in Nijmegen is aan haar verwondingen overleden. Dat meldt de politie.
Vrouw (84) overleden na ongeluk met e-bike in Nijmegen

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Nijmegen

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?