menu
zoek

Nieuws Nijmegen

Vier aanhoudingen verricht na steekincident

donderdag 10 juli 2025, 17:16 uur

In de nacht van 8 op 9 juli was er een steekincident op de Molenstraat in Nijmegen. Eén slachtoffer raakte hierbij lichtgewond. Kort na het incident werd een eerste verdachte aangehouden. Inmiddels zijn er nog drie verdachten aangehouden.

Waar: Molenstraat in Nijmegen

Bovenstaande afbeelding is ter illustratie   De politie kreeg op woensdag 9 juli rond 00.20 uur een melding van een steekincident, waarbij ook gevochten zou worden met een stok. Eén persoon, een minderjarige jongen uit Nijmegen, raakte lichtgewond en is ter plaatse nagekeken door een ambulance medewerker. De politie heeft kort na het incident in de buurt een eerste verdachte, een man van 19 jaar uit Nijmegen, aangehouden. Meer aanhoudingen Na een buurtonderzoek wist de politie op woensdag 9 juli nog twee verdachten aan te houden. De persoon die lichtgewond raakte is aangemerkt als verdachte. Daarnaast is een man van 31 jaar uit Nijmegen aangehouden als verdachte van betrokkenheid bij het steekincident. Beide verdachten zitten op dit moment vast. In de vroege ochtend van 10 juli is een instap gedaan in een woning aan de Koekoekstraat in Beek. Bij de instap is een vierde verdachte aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij het incident. Omdat het een bewoner van de woning betreft, kunnen in verband met privacy geen personalia van deze verdachte gedeeld worden. Hij zit op dit moment vast. Onderzoek De politie doet nader onderzoek naar het incident. Onder andere naar de toedracht van het incident en de rol en betrokkenheid van de verdachten bij het incident. Als er mensen zijn die getuigen zijn van het incident of er beelden van hebben, vragen we hen om contact op te nemen met de politie. 2025324040 ER


» Politie.nl

Kaart nieuws Nijmegen. Locatie nieuws: 51.84437 / 5.86243 Molenstraat
Molenstraat in Nijmegen


donderdag 10 juli 2025, 19:55 uur
Vier verdachten aangehouden na steekpartij
Gelre NieuwsNIJMEGEN – Na een steekincident van dinsdag op woensdag op de Molenstraat in Nijmegen zijn in totaal vier verdachten aangehouden. De melding van de steekpartij kwam rond 00.20 uur binnen. Bij het incident zou ook met een stok zijn gevochten.
» Gelre Nieuws
donderdag 10 juli 2025, 18:04 uur
Vier verdachten aangehouden na steekpartij in Nijmegen
Omroep GelderlandDe politie heeft in totaal vier verdachten aangehouden na een steekincident op de Molenstraat in Nijmegen. Dat voorval vond plaats in de nacht van dinsdag op woensdag.
» Omroep Gelderland



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland

Meer nieuws uit Nijmegen

18 december 18:10A73-racers krijgen een dikke boete: getuigen via kenteken opgespoord nadat video viraal gaat
17 december 21:48Kind loopt slagaderlijke bloeding op tijdens belletje lellen: met spoed overgebracht naar ziekenhuis
17 december 09:19HAN krijgt boete van 175.000 euro: hacker drong via webformulier door tot servers
16 december 19:45'Ik werd wakker van geschreeuw', brand heeft impact op omwonenden
16 december 08:25Jongere gooit kokendheet water over medewerker jeugdinstelling
12 december 20:01Auto botst tegen boom, bestuurster aangehouden voor rijden onder invloed
11 december 18:14Auto kantelt na botsing op A15
11 december 15:08Fietser gewond bij aanrijding met auto
10 december 14:26Idiote actie op A73: auto’s blokkeren snelweg voor race, politie kan niets doen
10 december 14:04Zo probeert deze arts jouw kind van de vape af te houden
6 december 10:56Blikschade bij verkeersongeval
6 december 09:06Politie onderzoekt steekpartij op parkeerplaats
3 december 15:12Explosie bij winkel: politie houdt verdachten aan
2 december 22:18Auto raakt vangrail en komt op de kop in sloot terecht
2 december 11:29Defensiemedewerkers belaagd op bijeenkomst Radboud, activist (24) verdacht van mishandeling
1 december 13:27Hijskraan valt om tegen woning
1 december 09:20Auto rijdt huis binnen, inzittenden gevlucht
30 november 17:30Poolse automobilist botst op lijnbus
27 november 19:43Bestelbusje en auto in botsing op rotonde
27 november 16:20Vogelgriep op kinderboerderij: dieren geruimd
RSS.