Nuenen deelt adressen van bezwaarmakers tegen azc per ongeluk met anderen
vrijdag 5 december 2025, 23:02 uurDe gemeente Nuenen heeft per ongeluk adressen van mensen die bezwaar hebben aangetekend tegen de komst van een tijdelijk asielzoekerscentrum gedeeld met tientallen andere personen. Dit gebeurde toen er stukken werden rondgestuurd ten behoeve van de hoorzitting van de bezwaarschriftencommissie.
Waar: Pastoorsmast in Nuenen
» NU.nl
Kaart nieuws Nuenen. Locatie nieuws: 51.46308 / 5.56198 Pastoorsmast
Pastoorsmast in Nuenen
vrijdag 5 december 2025, 21:14 uur
Ruim vijftig bezwaarmakers tegen het tijdelijke asielzoekerscentrum (azc) aan de Pastoorsmast in Nuenen hebben toegang gekregen tot adressen van alle ruim duizend bezwaarmakers.
Pijnlijke blunder: alle adressen van ruim duizend bezwaarmakers tegen azc gedeeld
vrijdag 5 december 2025, 20:30 uur
De gemeente Nuenen heeft adresgegevens gelekt van inwoners die bezwaar hadden gemaakt tegen de komst van een nieuw, tijdelijk asielzoekerscentrum. Het gaat om 1059 adressen die per ongeluk zijn doorgestuurd naar 52 inwoners van Nuenen. Dat bevestigt een gemeentewoordvoerder aan Omroep Brabant.
Gemeente Nuenen blundert en deelt adressen van 1059 bezwaarmakers tegen azc
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: Omroep Brabant
Foto: de Gelderlander