Joep Wennemars haalt uit naar verliezende Kjeld Nuis: ‘Hij heeft veel lopen zeuren’
dinsdag 30 december 2025, 21:24 uurOok op de slotdag weer drama tijdens het OKT. Olympisch kampioen Kjeld Nuis wordt vierde op de 1500 meter en gaat niet op eigen kracht naar de Spelen op die afstand. Uitgerekend de grootste criticaster van de opzet van het OKT. Winnaar Joep Wennemars haalt zijn gram. „Hij was niet op de afspraak en ik wel.’’
Waar: Spelen van Milaan in Nuis
» de Stentor
Kaart nieuws Nuis. Locatie nieuws: Spelen van Milaan
Spelen van Milaan in Nuis
dinsdag 30 december 2025, 19:45 uur
Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.
Kjeld Nuis grijpt naast olympisch ticket op 1500 meter, Joep Wennemars overtuigend de sterkste
maandag 29 december 2025, 20:54 uur
De beste vrouw ter wereld op de 1500 meter ontbreekt in februari op de Olympische Spelen op die afstand in Milaan. Het maakt Joy Beune voorlopig het grootste slachtoffer na vier dagen OKT in Thialf. „We laten ons goudhaantje thuis. Nou, top hoor. Wat een onzin.”
Kjeld Nuis woedend nu zijn vriendin Joy Beune olympisch ticket misloopt: ‘Wat een onzin’