menu
zoek

Nieuws Oisterwijk

18-jarige man aangehouden voor grote hoeveelheid vuurwerk na MMA-melding

vrijdag 13 december 2024, 14:20 uur

De politie hield vrijdagochtend 13 december een 18-jarige man uit Oisterwijk aan, nadat zij een flinke hoeveelheid vuurwerk in een woning aantroffen. Agenten gingen daar kijken nadat een melding binnenkwam via Meld Misdaad Anoniem.

Agenten gingen rond 09.30 uur een woning binnen in het centrum van Oisterwijk. In de kelder treffen zij ongeveer 250 Cobra’s en vier mortierbommen. Dit is illegaal vuurwerk in Nederland. De Cobra’s en mortierbommen zijn opgehaald door een gespecialiseerd bedrijf. De man is aangehouden en wordt verhoord. Het gevaar van zwaar vuurwerk Grote hoeveelheden zwaar vuurwerk die in woningen worden opgeslagen, kunnen tot ronduit gevaarlijke situaties leiden voor zowel bewoners als omwonenden. Eén cobra heeft dezelfde explosieve kracht als een handgranaat. Hoe meer cobra’s, hoe groter de explosie. Met 250 Cobra’s is het mogelijk om meerdere huizen flink te beschadigen. Niet alleen het afsteken is gevaarlijk, ook het vervoer en de opslag vormen een groot risico. Niet voor niets dat de opsporing van illegaal vuurwerk onze volle aandacht heeft. We sporen de illegale handel in professioneel vuurwerk – al dan niet in het buitenland gekocht – op en pakken het aan.   Melden vuurwerk De politie reageert snel op meldingen van burgers over transport, handel, opslag en gebruik van illegaal vuurwerk en op meldingen over misbruik van legaal vuurwerk. Heeft u het idee dat er bij u in de omgeving vuurwerk opgeslagen ligt, op een niet toegestane manier wordt verhandeld of vervoerd gaat worden? Bel dan de politie op telefoonnummer 0900-8844. Of bel met Meld Misdaad Anoniem, 0800-7000.


» Politie.nl

Kaart nieuws Oisterwijk. Locatie nieuws: 51.56652 / 5.21634


vrijdag 13 december 2024, 15:25 uur
250 Cobra's en vier mortierbommen in huis, man (18) aangehouden
Omroep BrabantIn een huis in het centrum van Oisterwijk is vrijdagochtend een flinke hoeveelheid illegaal vuurwerk ontdekt. Het gaat om zo'n 250 Cobra’s en vier mortierbommen. Een 18-jarige man is aangehouden.
» Omroep Brabant



Meer nieuws uit Oisterwijk

18 oktober 11:47Twee gewonden bij steekpartij op azc-terrein, bewoner (35) aangehouden
20 augustus 10:12Wandelaar spot natuurbrand in Oisterwijk, opslagkeet volledig afgebrand
19 augustus 13:00Vechtpartij met acht mensen in Oisterwijk: tweetal (22) aangehouden, mogelijk slagwapen gebruikt
14 augustus 18:27Busje rijdt weg bij vakantiepark, ziet auto vermoedelijk over het hoofd en botst in Oisterwijk
4 augustus 13:12Negen zwervende kittens na dagen van straat gered in Oisterwijk, waarschijnlijk langs weg gedumpt
4 augustus 00:34Vier gewonden bij botsing op kruising in Oisterwijk, bestuurder meegenomen voor alcoholtest
24 juli 20:01Metershoge vlammen door felle bosbrand die mogelijk is aangestoken
7 juli 09:00Wanneer nepagent toeslaat bij vrouw (87) in rolstoel, stormen familiele­den binnen
5 juli 07:45Verlagen naar 50 km/u van de baan: wat gaat er wel op korte termijn veranderen aan de N65?
2 juni 16:44Douchende vrouw uit Westerkwartier gefilmd op terrein dancefestival; Duitse man aangehouden
27 mei 17:24Jongens (17 en 18) uit Oisterwijk proberen met gestolen pinpas te pinnen
25 mei 17:29Automobilist botst tegen boom in Oisterwijk, bestuurder gewond naar het ziekenhuis
24 mei 12:18Vrouw met kinderen ziet potloodventer (32) in Oisterwijks park, haar man houdt hem aan
23 mei 15:23Man geschept door auto terwijl hij de bus probeert te halen
22 mei 13:22Restaurant flink gedupeerd na brand, hele weekend dicht
21 mei 11:54Familie schrikt wakker en staat oog in oog met inbreker
17 mei 08:41Wandelaar ziet rook uit de bossen komen: natuurbrand laait weer op
16 mei 20:41Opnieuw brand in Oisterwijkse Bossen, vermoedelijk aangestoken
28 april 16:37Fietser heeft engelbewaarder: ongedeerd na aanrijding met vrachtwagen
26 april 21:53Dronken bestuurder crasht door prikkeldraad, verwijdert kenteken en vlucht
RSS.