33 krakers opgepakt in vervallen rijksmonument van 'Krottenkoning' in Wassenaar
zondag 5 oktober 2025, 10:41 uurDe ontruiming van de monumentale villa in Wassenaar die zaterdagmiddag werd gekraakt is afgerond. De politie heeft 33 mensen uit Huize Ivicke gehaald en aangehouden, meldt de gemeente zondagochtend. Huize Ivicke aan de N44 is een rijksmonument.
» NU.nl
zondag 5 oktober 2025, 10:18 uur
De ontruiming van de monumentale villa in Wassenaar die zaterdagmiddag werd gekraakt, is afgerond. De politie heeft 33 mensen uit Huize Ivicke gehaald en aangehouden, meldt de gemeente zondagochtend.
ME haalt gekraakte villa leeg, 33 mensen aangehouden
zondag 5 oktober 2025, 08:58 uur
De politie heeft vannacht een villa in Wassenaar ontruimd nadat krakers het pand waren binnengedrongen. Die betraden het leegstaande rijksmonument, Huize Ivicke, zaterdag. Inmiddels zijn er zeker 25 mensen aangehouden. Een aantal hield zich bij de komst van de politie op het dak van het gebouw op.
Politie ontruimt gekraakte villa van 'Krottenkoning' in Wassenaar
zaterdag 4 oktober 2025, 15:31 uur
Het monumentale Huize Ivicke in Wassenaar is weer gekraakt. Zaterdag drongen krakers de leegstaande villa binnen. Tussen 2018 en 2022 woonden er ook krakers in het pand dat eigendom is van de omstreden vastgoedondernemer Ronnie van de Putte.
Monumentale villa staat tientallen jaren leeg: weer gekraakt en ontruimd
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: Omroep West
Foto: NOS
Foto: Omroep West