menu
zoek

Nieuws Rijswijk

Overleden man aangetroffen in water Julianapark, politie zoekt getuigen

dinsdag 23 augustus 2022, 13:53 uur

De politie is op zoek naar getuigen in het onderzoek naar het aantreffen van een overleden man die op zaterdag 20 augustus, in het water van het Julianapark werd gevonden. Uit onderzoek blijkt het te gaan om een 33-jarige man met de Poolse nationaliteit. De politie onderzoekt of de man door een misdrijf om het leven is gekomen.

Rond 15.30 uur kreeg de politie de melding van een wandelaar dat er een persoon in het water van het Julianapark lag. Door forensische rechercheurs is er rondom en in het water uitgebreid sporen onderzoek gedaan. Het onderzoek naar het overlijden loopt en het onderzoeksteam is op zoek naar getuigen. De overleden man is op vrijdag 19 augustus bij de politie als vermist opgegeven. Op donderdag 18 augustus is hij voor het laatst gezien in Wateringen. Grootschalig opsporingsonderzoek De politie heeft onder leiding van een officier van justitie een grootschalig opsporingsonderzoek (TGO) ingesteld en doet onderzoek naar wat er rond het Julianapark in de periode tussen donderdag 18 augustus en zaterdag 20 augustus heeft afgespeeld. Ook zal het onderzoek zich verder richten op de wijze waarop de man om het leven is gekomen en hoe hij in het water is terecht gekomen. Uw informatie, camerabeelden of tips helpen Heeft u tips of informatie of camerabeelden die het onderzoek kan helpen, gebruik dan het onderstaande tipformulier of opsporingstiplijn. Tippen kan ook via Meld Misdaad Anoniem.


» Politie.nl




dinsdag 23 augustus 2022, 14:23 uur
Dode in park Rijswijk is Poolse man (33), mogelijk sprake van misdrijf
Omroep WestDe dode die werd gevonden in een park in Rijswijk blijkt een Poolse man van 33 jaar oud. Dat meldt de politie. De politie tast nog in het duister over hoe de man precies om het leven is gekomen.
» Omroep West



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Rijswijk

27 september 09:19Video | Vlammen slaan uit leegstaand kantoorpand in Rijswijk
10 september 12:28Verdachte (18) gearresteerd na schietpartij in Rijswijk (UPDATE)
26 juni 13:05Politie onderzoekt brandstichtingen Rijswijk
14 juni 13:07Overleden persoon aangetroffen in woning
12 juni 18:53Bestuurder scootmobiel overleden na aanrijding
7 mei 19:58Bloemenkransen opnieuw in water gegooid bij oorlogsmonument: ‘Ik dacht: dit is een grap’
5 mei 10:07Bloemkransen in water gegooid na Dodenherdenking: ‘Wat bezint iemand om zoiets te doen?’
22 maart 17:00Deze gemeente krijgt straks twee sinterklaasintochten: mét en zónder Zwarte Piet
27 februari 15:34Getuigen gezocht na overval bij winkel aan de Rijswijkseweg
27 februari 15:24Gewapende overval bij Rijswijkse supermarkt
24 februari 09:39Gewapende overval op avondwinkel Herenstraat
10 februari 16:50Account 18-jarige leerling bedreigde school Rijswijk gehackt
6 februari 13:45Politie onderzoekt mogelijke hack in account van jongen die school bedreigde
5 februari 12:12Achttienjarige man opgepakt na dreiging met schietpartij op school in Rijswijk
3 februari 13:49Voortvluchtige Polen opgepakt op vakantiepark in Ouddorp en in winkelcentrum Rijswijk
23 december 12:40Man vastgebonden in eigen huis tijdens overval
16 november 12:29Drie gewonden door explosie na werk aan gasleiding in Rijswijk
26 oktober 05:44Hotelgasten in Rijswijk op straat door grote politieactie
2 oktober 22:47Geen buitenslapers bij aanmeldcentrum Ter Apel
16 september 14:59Overleden Poolse man in Julianapark niet door misdrijf om het leven gekomen
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?