menu
zoek

Nieuws Rijswijk

Overvallers beroven 22-jarige man in woning

vrijdag 23 december 2022, 10:54 uur

Twee overvallers sloegen donderdagmiddag 22 december rond 12.45 uur toe in een woning aan de Karel Doormanlaan. De 22-jarige bewoner was net thuisgekomen toen hij een klap op zijn hoofd kreeg en werd vastgebonden. De overvallers hebben telefoons, laptop, geld en sieraden uit de woning buitgemaakt.

Waar: Karel Doormanlaan in Rijswijk

Nadat de overvallers de woning hadden doorzocht, vluchtten ze lopend weg in de richting van de Burgemeester Elzenlaan. Een buurtbewoner belde 112 waarna agenten ter plaatse kwamen en direct de omgeving doorzochten. Ook is de ambulance gekomen om het slachtoffer te controleren en te behandelen. Het is nog onduidelijk hoe de overvallers de woning zijn binnengekomen. Het volgende signalement van de overvallers (allebei man) is bekend: Verdachte 1: 1.90 meter lang, licht getinte huidskleur, donkere kleding. Hij droeg een grote Action tas met daarin een papieren Primark tas. Verdachte 2: 1.70 meter lang, licht getinte huidskleur, donkere kleding en droeg een pet. Uw informatie helpt het onderzoek De politie doet onderzoek naar deze woningoverval en zoekt getuigen. Heeft u iets gezien of gehoord? Of heeft u wellicht beelden van de omgeving waar de verdachten mogelijk op te zien zijn? Neem dan contact op via 0900-8844.  Ook kunt u anoniem een melding doen via M. op 0800-7000. U kunt uw tips ook doorgeven via onderstaand tipformulier.


» Politie.nl

Kaart nieuws Rijswijk. Locatie nieuws: 52.04189 / 4.32661 Karel Doormanlaan
Karel Doormanlaan in Rijswijk


vrijdag 23 december 2022, 12:40 uur
Man vastgebonden in eigen huis tijdens overval
Omroep WestBij de overval in Rijswijk donderdag is een man vastgebonden. Dat heeft de politie vrijdag bekendgemaakt. De overvallers gingen ervandoor met telefoons, een laptop, geld en sieraden.
» Omroep West
donderdag 22 december 2022, 12:40 uur
Politie zoekt verdachten van woningoverval
HardnieuwsRIJSWIJK - Donderdagmiddag 22 december rond 12.40 uur heeft een woningoverval plaatsgevonden aan de Karel Doormanlaan in Rijswijk.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Rijswijk

15 december 06:37Gewonde bij schietpartij, politie zoekt verdachte
18 november 12:23Slachtoffer schietpartij is minderjarig, één van verdachten vrijgelaten
13 november 12:18Verdachte in Duitsland opgepakt voor liquidatie op terras Rijswijk
16 oktober 08:47Politie zoekt getuigen explosie Mandolinestraat Rijswijk
10 oktober 07:40Automobilist bekneld na botsing met tram
9 oktober 12:57Twee mannen aangehouden in onderzoek naar schietincident Rijswijk
28 september 15:30Brand op vierde etage flat Rijswijk na meerdere explosies, gevel weggeblazen
14 september 15:26Opnieuw groot illegaal feest bij oude steenfabriek
14 september 11:25Housefeest in verlaten fabriek met beukende muziek: omwonenden liggen wakker, politie grijpt niet in
1 september 21:45Paard uit sloot gered met hulp van brandweerkraan
1 september 21:17Drie tieners beroofd en mishandeld: negen jongeren gearresteerd
29 augustus 16:2029/8 in Nieuwsuur: Datalek bevolkingsonderzoek • Censuur Russische boeken
29 augustus 14:25Dataroof lab Rijswijk veel groter dan gedacht: hackers hadden toegang tot data 850.000 mensen
27 augustus 19:38Strafrechtelijk onderzoek naar diefstal persoonsgegevens
22 augustus 16:26Hackers laboratorium beloven gestolen data niet te publiceren
18 augustus 14:39Honderdduizenden patiëntgegevens te koop gezet door hackers: vraagprijs 11 bitcoin
11 augustus 19:58Datalek bij laboratorium Rijswijk blijkt nog groter, ziekenhuizen doen onderzoek
2 juli 15:04Buurt opgeschrikt door harde knal, explosie bij horecazaak
3 juni 06:54Uitslaande brand verwoest flatwoning, buren in badjas op straat
19 mei 22:27Leerling (15) gewond geraakt bij steekincident Rijswijk
RSS.