menu
zoek

Nieuws Rotterdam

Vier aanhoudingen voor bekladding COC-kantoor

woensdag 9 februari 2022, 10:32 uur

Maandag 7 februari zijn vier verdachten aangehouden op verdenking van het bekladden van het COC-kantoor op de Schiedamsesingel afgelopen september. Er werden toen anti-lhbtiq leuzen op de gevel gespoten en de tag RJK, wat staat voor Rotterdam Jongeren Kern.

Waar: Schiedamsesingel in Rotterdam

Foto: stockfoto politie Een 26-jarige man uit Capelle aan den IJssel, een 27-jarige Dordtenaar, een 22-jarige man uit Hoogvliet en een 24-jarige man uit Rotterdam werden maandag aangehouden. Alle vier worden ze ervan verdacht in september met graffiti leuzen op het kantoor van het COC te hebben gespoten. De politie startte een onderzoek waarbij onder andere gebruik werd gemaakt van beschikbare camerabeelden. Het onderzoek leidde uiteindelijk naar de vier aangehouden verdachten. In augustus werd de gevel van een sportschool in Rotterdam beklad met vergelijkbare leuzen. De sportschool is van de oprichter van de Roze Kameraden, de kort voor het incident opgerichte Feyenoord-supportersvereniging van lhbti’ers. Ook werd er bij de sportschool brand gesticht. Ook naar dit incident wordt nog steeds onderzoek gedaan. Roze In Blauw Bent u lastig gevallen, gediscrimineerd of mishandeld of is u iets anders overkomen omdat u LHBT+ bent? Bij spoed belt u naar 112, maar u kunt ook contact opnemen met een LHBT+ medewerker van de politie via het Roze In Blauw telefoonnummer: 088-1691234 of mailen naar: rozeinblauw@politie.nl


» Politie.nl

Kaart nieuws Rotterdam. Locatie nieuws: 51.91365 / 4.47902 Schiedamsesingel
Schiedamsesingel in Rotterdam


woensdag 9 februari 2022, 11:11 uur
Twintigers opgepakt voor bekladden COC-kantoor Rotterdam
de TelegraafDe politie heeft vier verdachten aangehouden die verdacht worden van het bekladden van het COC-kantoor op de Schiedamsesingel in Rotterdam in september vorig jaar. Op het gebouw werden anti-homoleuzen en de letters RJK, wat staat voor Rotterdam Jongeren Kern, op de gevel gespoten.
» de Telegraaf
woensdag 9 februari 2022, 11:06 uur
Vier arrestaties om bekladden Rotterdams COC-kantoor met homofobe teksten
NU.nlDe politie heeft maandag vier verdachten aangehouden voor het bekladden van een COC-kantoor aan de Schiedamsesingel in Rotterdam afgelopen september, meldt de politie woensdag. Op de gevel van het kantoor van het COC, een belangenorganisatie voor lhbtiq+'ers, waren met graffiti homofobe teksten gespoten.
» NU.nl



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: NU.nl

Meer nieuws uit Rotterdam

16 april 17:06Luchthavens Rotterdam en Eindhoven hebben tóch natuurvergunning nodig, zegt de rechter
16 april 11:45Na incident met Gian van Veen: 'Luke Littler gaat het zwaar krijgen in Rotterdam'
16 april 10:37Vrijgevige geldautomaat in storing 'trakteert' honderden euro's aan munten
16 april 10:02Botsing tussen twee auto's op brug, flinke file op snelweg ontstaan
15 april 17:37Gewapende overval op geldtransportauto in Rotterdam, dader op de vlucht
15 april 16:28Man (32) aangehouden in zaak mishandeling buschauffeur RET
15 april 15:24Verdachte opgepakt voor dubbele mishandeling Rotterdamse buschauffeur
15 april 14:50De impact van internationale platforms op de lokale economie
14 april 17:58Douaniers Havens Rotterdam aangehouden na lang lopend onderzoek
13 april 11:15Politie deelt beelden van heftig incident: buschauffeur aangevallen door agressieve reiziger
12 april 22:06Marathonwinnaar en stewardess Mikky wil professionele hardloopcarrière
12 april 14:50Toeschouwers genieten van marathon Rotterdam: 'Leuker dan Koningsdag!'
12 april 14:28Filmon Tesfu grijpt voor het eerst Nederlandse titel tijdens marathon in Rotterdam
12 april 13:30LIVE: Deelnemers marathon krijgen warm onthaal bij finish, kijk mee op TV Rijnmond
10 april 15:50Serie-aanrander Rotterdam moet 22 maanden de cel in
10 april 13:58Veel aandacht voor hitteberoertes bij de marathon van Rotterdam: 'Potentieel levensgevaarlijk'
10 april 08:50Ahoy roept K3-fans op: ’Kom zondag tussen 7.00 en 17.00 uur liever niet met het ov’
9 april 20:31Snelweg tot diep in de nacht dicht na uitgebrande vrachtwagen, inmiddels weer open
8 april 20:29'Marteling zonder aanraking' zeggen advocaten over gevangenschap Inez Weski
8 april 07:25Minder treinen in ochtendspits door seinstoring
RSS.