Directeur Museum Boijmans Van Beuningen Ina Klaassen overleden
zondag 11 oktober 2026, 15:12 uurIna Klaassen, directeur van Museum Boijmans Van Beuningen in Rotterdam, is overleden. Dat heeft het museum zondag bekendgemaakt. Klaassen (1969-2026) was ziek.
» RTV Rijnmond
zondag 11 oktober 2026, 14:49 uur
Ina Klaassen, directeur van Museum Boijmans Van Beuningen in Rotterdam, is zondag overleden. Ze was ernstig ziek. In mei legde ze haar werkzaamheden neer.
Ina Klaassen, directeur van Rotterdams museum Boijmans, overleden
zondag 11 oktober 2026, 14:43 uur
Ina Klaassen (1969-2026), directeur van Museum Boijmans Van Beuningen, is zondag overleden. De directeur van het Rotterdamse museum was ernstig ziek. ‘Met haar bevlogenheid, daadkracht, humor en diepe liefde voor kunst én voor Rotterdam heeft Ina een betekenisvolle stempel gedrukt op het museum, de stad en iedereen die met haar samenwerkte’, schrijft het museum in een verklaring.
Ina Klaassen (57), directeur van Museum Boijmans Van Beuningen, overleden
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond