Serie-aanrander Rotterdam moet 22 maanden de cel in
vrijdag 10 april 2026, 15:50 uurDe rechtbank in Rotterdam heeft een 32-jarige man veroordeeld tot 22 maanden celstraf voor het aanranden van elf vrouwen in Rotterdam. Dat gebeurde van begin mei 2024 tot begin 2025.
» NOS
vrijdag 10 april 2026, 15:30 uur
Een 32-jarige Rotterdammer is veroordeeld tot een celstraf van 22 maanden voor het aanranden van minstens elf vrouwen. Daarnaast krijgt de man een locatieverbod voor de gemeente Rotterdam opgelegd.
Rotterdamse serieaanrander krijgt 22 maanden cel en locatieverbod
vrijdag 10 april 2026, 14:57 uur
De Rotterdamse serie-aanrander Nabil l. is door de rechtbank Rotterdam veroordeeld tot 22 maanden cel. Volgens de rechtbank is bewezen dat elf vrouwen door hem zijn aangerand in ongeveer een maand tijd. Hij heeft al een jaar in voorarrest gezeten en moet daardoor nog 10 maanden in de cel blijven.
Rotterdamse serie-aanrander door rechtbank veroordeeld tot celstraf
vrijdag 10 april 2026, 14:04 uur
De Rotterdamse rechtbank heeft de 32-jarige Nabil I. veroordeeld tot 22 maanden cel voor het aanranden van elf vrouwen in de periode van mei 2024 tot voorjaar 2025. Ook krijgt hij een gebiedsverbod voor Rotterdam van twee jaar.
Fietser die 11 vrouwen in Rotterdam aanrandde moet 22 maanden cel in
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: NU.nl
Foto: RTV Rijnmond
Foto: de Telegraaf