Politieactie in onderzoek Jelle Leemans
donderdag 28 mei 2020, 19:00 uurEen rechercheteam van de politie, specialisten van de Landelijke Eenheid en het NFI hebben woensdag 27 mei in het bosgebied nabij Rucphen onderzoek gedaan in verband met de verdwijning van Jelle Leemans.
De Belg is al sinds 2013 vermist. De Belgische en Nederlandse politie doen sinds die vermissing samen onderzoek in de zaak. Eerder werden al twee verdachten aangehouden, maar die zijn vanwege gebrek aan bewijs weer in vrijheid gesteld. De afgelopen jaren werd onder andere in Roosendaal, Rucphen en Nispen onderzoek gedaan in de zaak. Het onderzoek naar de verdwijning van Jelle loopt nog steeds. Een TGO-team van de politie houdt zich hier bezig.
(poging) Moord/Doodslag in Rucphen
» Politie.nl
Kaart nieuws Rucphen. Locatie nieuws: 51.53357 / 4.56032
donderdag 28 mei 2020, 20:25 uur
Een rechercheteam van de politie, specialisten van de landelijke eenheid van de politie en het NFI hebben woensdag in een bosgebied nabij Rucphen onderzoek gedaan in verband met de verdwijning van Jelle Leemans. De Belg is sinds 2013 vermist. Hij verdween nadat hij met Nederlanders een ontmoeting had gehad, waarschijnlijk om drugs te kopen.
Politie zoekt in natuurgebied naar sporen verdwenen Belg

donderdag 28 mei 2020, 19:01 uur
RUCPHEN/ROOSENDAAL - De politie heeft opnieuw een forse zoekactie gehouden naar het lichaam van Jelle Leemans (27), de Belg die in 2013 vermist raakte toen hij in Roosendaal drugs kwam kopen. Het speuren gebeurde woensdag opnieuw in de bossen bij Rucphen.
Politie zoekt weer in Rucphense bossen naar vermiste Belg Jelle Leemans

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Politie.nl
Meer nieuws uit Rucphen

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?