Politie lost waarschuwingsschot bij verdachte situatie in ’s-Hertogenbosch
woensdag 14 oktober 2026, 13:56 uurIn de nacht van dinsdag 13 op woensdag 14 oktober kreeg de politie een melding van een poging beroving waarbij een vuurwapen gezien zou zijn. Dat gebeurde op de Mgr. Diepenstraat in ’s-Hertogenbosch. Agenten hebben vervolgens bij een staandehouding een waarschuwingsschot gelost.
Waar: Mgr. Diepenstraat in 's-Hertogenbosch
Waarschuwingsschot De meldkamer ontving rond 3.30 uur een melding dat meerdere personen iemand wilden beroven. Daarbij is ook een vuurwapen gezien. Het slachtoffer betreft een 27-jarige man uit ’s-Hertogenbosch. Tijdens de zoektocht naar de verdachten is de omgeving door politieagenten uitgekamd. Op een bepaald moment kwamen zij een persoon tegen die voldeed aan het signalement. Bij het aanroepen volgde diegene de instructies van de agenten niet op. Daarop besloten de agenten om een waarschuwingsschot te lossen. De man voldeed vervolgens wel aan de instructies van de collega’s en na controle bleek diegene niets met het incident te maken te hebben en kon zijn weg weer vervolgen. Het onderzoek naar de poging beroving loopt nog.
» Politie.nl
Kaart nieuws 's-Hertogenbosch. Locatie nieuws: 51.69687 / 5.31205 Mgr. Diepenstraat
Mgr. Diepenstraat in 's-Hertogenbosch
woensdag 14 oktober 2026, 15:30 uur
De politie heeft dinsdagnacht een waarschuwingsschot gelost op de Mgr. Diepenstraat in Den Bosch. Agenten wilden op dat moment een man staande houden na een mislukte beroving. Uiteindelijk bleek dat de man niets met de zaak te maken had.
Politie lost waarschuwingsschot, maar man heeft niets met beroving te maken