menu
zoek

Nieuws Tilburg

Twee arrestaties na straatroof

woensdag 12 april 2023, 12:02 uur

Twee Tiburgse jongens (15 en 16 jaar) zijn dinsdag 11 april 2023 omstreeks 18.30 uur door een groep jongens beroofd op het parkeerdek van de AaBe fabriek in Tilburg. De 15-jarige jongen moest zijn airpods en een pet afgeven. De 16-jarige knul werd eveneens van zijn pet beroofd maar moest ook zijn tas afstaan.

Beide jongens hebben aangifte gedaan. Ze vertelden dat ze met nog een vriend aan het ‘chillen’ waren op het dak bij het parkeerdek. Ze zagen dat via de roltrap een groepje jongens naar boven kwam. Het groepje kwam dreigend voor hen staan. Ze moesten hun zakken leegmaken en diverse spullen afgeven. Het oudste slachtoffer werd ook nog met de vlakke hand in het gezicht geslagen. Na de beroving sloeg het oudste slachtoffer alarm waarna de politie direct een uitgebreide zoekactie startte. Rond 20.10 uur meldde een medewerker van Cameratoezicht dat er een opstootje gaande was op de Heuvel. Twee groepjes jongeren hadden ruzie en zaten elkaar achterna. Daarbij was ook een machete gezien. Enkele jongens bleken ook betrokken te zijn geweest bij de straatroof eerdere die avond. Er zijn twee verdachten aangehouden. Een 16-jarige Tilburger en een 16-jarige Roosendaler. De Roosendaler werd aanvankelijk aangehouden voor wapenbezit omdat zou zijn gezien dat hij de machete weggooide. Later bleek dat hij ook als verdachte van de straatroof kon worden aangemerkt. De machete en een deel van de buit is aangetroffen en in beslag genomen.              


» Politie.nl

Kaart nieuws Tilburg. Locatie nieuws: 51.57275 / 5.04530


woensdag 12 april 2023, 12:56 uur
Tilburgse jongens (15 en 16) beroofd op parkeerdek van AaBe-fabriek
Brabants DagbladTILBURG - Twee Tilburgse jongens van 15 en 16 jaar zijn dinsdagavond rond 18.30 uur beroofd op het parkeerdek van de AaBe Fabriek in Tilburg. Een 16-jarige Tilburger en een 16-jarige Roosendaler werden later in het centrum opgepakt voor de beroving.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Tilburg

21 december 13:39Man ontbijt in hotel in Tilburg waar hij niet sliep en krijgt 900 euro boete
20 december 11:30Tilburg zet de zaag in gevaarlijke fietspaaltjes: eerst de Blaak, dan de Reeshof
18 december 22:50Willem II vliegt uit KNVB Beker na 1-5 verlies in eigen huis
15 december 08:14Oudere man gewond bij kettingbotsing op A58 richting Tilburg: reed mogelijk stapvoets over snelweg
13 december 09:55Meerdere mensen bespoten met zwarte verf bij station Tilburg: ‘Rare wereld’
11 december 17:04Wasdroger vliegt in brand in Tilburg, vrouw naar ziekenhuis
10 december 16:25Opmerkelijke vondst bij Tilburgs autobedrijf: 380.000 aan contanten, politie neemt geld in beslag
10 december 10:41Geïrriteerde ogen door ammoniaklek op industrieterrein in Tilburg
8 december 19:14Dochter Nina oog in oog met verdachte van moord op haar moeder
8 december 11:00Eigenaar Lukasz vreest voor zijn leven na explosie bij kapperszaak
6 december 07:47Slingerende automobilist op A58 botst op pijlwagen in Tilburg
4 december 19:30Van Turkije tot Tilburg, kapper Yetkin (73) denkt nog lang niet aan stoppen
30 november 17:26Jongeman aangehouden door arrestatieteam: politie breekt deur van Tilburgs huis open met stormram
30 november 15:29Overvaller met mes slaat toe bij Tilburgse supermarkt
29 november 15:55Auto brandt uit in Tilburg, buurtbewoners vinden aanmaakblokjes
27 november 16:00Gedragen Michael Jackson-handschoen in Tilburg: ‘Sta er versteld van’
27 november 15:19Fatale stieraanval op chauffeur Peter (37): transportbedrijf krijgt forse boete
27 november 09:45Vermist meisje (15) uit Tilburg weer terecht, ‘in goede gezondheid’ gevonden
24 november 07:50Fietser overlijdt door medisch noodgeval in Tilburg, voorbijganger treft hem op straat aan
RSS.