menu
zoek

Nieuws Tilburg

Roosendaal, Goirle, Tilburg - Twee verdachten aangehouden na integrale actie

woensdag 6 september 2023, 14:13 uur

Tijdens een integrale actie van de Politie, Belastingdienst, het Regionaal Informatie- en Expertise Centrum (RIEC) en de gemeenten Goirle en Tilburg zijn er twee verdachten aangehouden op verdenking van onder andere witwassen. Er zijn op twee locaties in de eenheid Zeeland West-Brabant doorzoekingen gedaan.

Dinsdagochtend 5 september 2023 zijn politiemensen een woning in Goirle binnengestapt om een 52-jarige verdachte, zonder vaste woon- of verblijfplaats in Nederland, aan te houden. De man kwam naar voren tijdens een lopend onderzoek en is aangehouden op verdenking van witwassen en valsheid in geschrifte. Ook op de Maidstone in Tilburg is een 48-jarige verdachte, terwijl hij onderweg was in zijn auto, aangehouden. De twee mannen zijn meegenomen naar het politiebureau voor verder onderzoek en verhoor. Daarnaast zijn er een bedrijfspand en twee woningen op de Markt in Roosendaal doorzocht. Bij de doorzoekingen zijn diverse goederen in beslag genomen, waaronder administratie en een vuurwapen. Dit zal verder onderzocht worden.


» Politie.nl



woensdag 6 september 2023, 15:19 uur
Twee mannen opgepakt voor witwassen en valsheid in geschrifte
CrimesiteDe politie heeft dinsdagochtend in Goirle en Tilburg twee verdachten van 52 en 48 aangehouden op verdenking van witwassen en valsheid in geschrifte. Bij verschillende doorzoekingen is onder meer een vuurwapen in beslag genomen. Lopend onderzoek Agenten deden dinsdagochtend een inval in een woning in Goirle, waar een 52-jarige verdachte zonder vaste woon- of verblijfplaats […] Het bericht Twee mannen opgepakt voor witwassen en valsheid in geschrifte verscheen eerst op Crimesite.
» Crimesite
woensdag 6 september 2023, 14:40 uur
Twee verdachten opgepakt in Goirle en Tilburg voor witwassen, vuurwapen in beslag genomen
Brabants DagbladGOIRLE/TILBURG/ROOSENDAAL - De politie heeft dinsdag twee mannen opgepakt in Goirle en Tilburg die worden verdacht van onder andere witwassen. Ook in Roosendaal werden panden doorzocht.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Tilburg

21 december 13:39Man ontbijt in hotel in Tilburg waar hij niet sliep en krijgt 900 euro boete
20 december 11:30Tilburg zet de zaag in gevaarlijke fietspaaltjes: eerst de Blaak, dan de Reeshof
18 december 22:50Willem II vliegt uit KNVB Beker na 1-5 verlies in eigen huis
15 december 08:14Oudere man gewond bij kettingbotsing op A58 richting Tilburg: reed mogelijk stapvoets over snelweg
13 december 09:55Meerdere mensen bespoten met zwarte verf bij station Tilburg: ‘Rare wereld’
11 december 17:04Wasdroger vliegt in brand in Tilburg, vrouw naar ziekenhuis
10 december 16:25Opmerkelijke vondst bij Tilburgs autobedrijf: 380.000 aan contanten, politie neemt geld in beslag
10 december 10:41Geïrriteerde ogen door ammoniaklek op industrieterrein in Tilburg
8 december 19:14Dochter Nina oog in oog met verdachte van moord op haar moeder
8 december 11:00Eigenaar Lukasz vreest voor zijn leven na explosie bij kapperszaak
6 december 07:47Slingerende automobilist op A58 botst op pijlwagen in Tilburg
4 december 19:30Van Turkije tot Tilburg, kapper Yetkin (73) denkt nog lang niet aan stoppen
30 november 17:26Jongeman aangehouden door arrestatieteam: politie breekt deur van Tilburgs huis open met stormram
30 november 15:29Overvaller met mes slaat toe bij Tilburgse supermarkt
29 november 15:55Auto brandt uit in Tilburg, buurtbewoners vinden aanmaakblokjes
27 november 16:00Gedragen Michael Jackson-handschoen in Tilburg: ‘Sta er versteld van’
27 november 15:19Fatale stieraanval op chauffeur Peter (37): transportbedrijf krijgt forse boete
27 november 09:45Vermist meisje (15) uit Tilburg weer terecht, ‘in goede gezondheid’ gevonden
24 november 07:50Fietser overlijdt door medisch noodgeval in Tilburg, voorbijganger treft hem op straat aan
RSS.