Roosendaal, Goirle, Tilburg - Twee verdachten aangehouden na integrale actie
woensdag 6 september 2023, 14:13 uurTijdens een integrale actie van de Politie, Belastingdienst, het Regionaal Informatie- en Expertise Centrum (RIEC) en de gemeenten Goirle en Tilburg zijn er twee verdachten aangehouden op verdenking van onder andere witwassen. Er zijn op twee locaties in de eenheid Zeeland West-Brabant doorzoekingen gedaan.
Dinsdagochtend 5 september 2023 zijn politiemensen een woning in Goirle binnengestapt om een 52-jarige verdachte, zonder vaste woon- of verblijfplaats in Nederland, aan te houden. De man kwam naar voren tijdens een lopend onderzoek en is aangehouden op verdenking van witwassen en valsheid in geschrifte. Ook op de Maidstone in Tilburg is een 48-jarige verdachte, terwijl hij onderweg was in zijn auto, aangehouden. De twee mannen zijn meegenomen naar het politiebureau voor verder onderzoek en verhoor. Daarnaast zijn er een bedrijfspand en twee woningen op de Markt in Roosendaal doorzocht. Bij de doorzoekingen zijn diverse goederen in beslag genomen, waaronder administratie en een vuurwapen. Dit zal verder onderzocht worden.
» Politie.nl
woensdag 6 september 2023, 15:19 uur
De politie heeft dinsdagochtend in Goirle en Tilburg twee verdachten van 52 en 48 aangehouden op verdenking van witwassen en valsheid in geschrifte. Bij verschillende doorzoekingen is onder meer een vuurwapen in beslag genomen. Lopend onderzoek Agenten deden dinsdagochtend een inval in een woning in Goirle, waar een 52-jarige verdachte zonder vaste woon- of verblijfplaats […] Het bericht Twee mannen opgepakt voor witwassen en valsheid in geschrifte verscheen eerst op Crimesite.
Twee mannen opgepakt voor witwassen en valsheid in geschrifte

woensdag 6 september 2023, 14:40 uur
GOIRLE/TILBURG/ROOSENDAAL - De politie heeft dinsdag twee mannen opgepakt in Goirle en Tilburg die worden verdacht van onder andere witwassen. Ook in Roosendaal werden panden doorzocht.
Twee verdachten opgepakt in Goirle en Tilburg voor witwassen, vuurwapen in beslag genomen

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad
Meer nieuws uit Tilburg
