Drie verdachten aangehouden na overval
woensdag 2 maart 2022, 08:52 uurDinsdagochtend rond 09:30 uur hebben meerdere personen een overval gepleegd bij een winkel aan de Westerwerf in Uitgeest. Zij stapten daarna in een personenauto en gingen met een onbekende buit ervandoor. Kort daarop wist de politie de auto te achterhalen en hield de inzittenden aan.
Waar: Westerwerf in Uitgeest
In de ochtend kwamen twee donkere geklede personen de winkel in. Meteen begonnen zij te schreeuwen, eisten waardevolle spullen en bedreigden de aanwezige klanten en personeel met een wapen. Daarna gingen zij met de buit naar buiten en stapten in een personenauto die klaarstond. Zij reden weg in noordelijke richting. De politie werd direct gealarmeerd en startte een zoekactie. Hierbij werd ook een politiehelikopter ingezet. Uiteindelijk wist de politie de auto met de verdachten tot stoppen te dwingen op de Kanaalweg t.h.v. de kruising met de Rosendaal in Heiloo. De drie verdachten werden aangehouden en meegenomen naar het politiebureau. Zij zitten nog vast voor verhoor. De recherche doet verder onderzoek naar de overval. Rectificatie Eerder berichtte de politie via Twitter dat er vier verdachten waren aangehouden. Later bleek het te gaan om drie verdachten. Dit is dus in eerste instantie foutief bericht. 2022039788
» Politie.nl
Kaart nieuws Uitgeest. Locatie nieuws: 52.52343 / 4.72861 Westerwerf
Westerwerf in Uitgeest
dinsdag 1 maart 2022, 10:04 uur
UITGEEST - Dinsdagmorgen 1 maart tegen 09.30 uur heeft een overval plaatsgevonden op een Amac-winkel aan de Westerwerf in Uitgeest.
Politie doet onderzoek naar overval op Amac winkel

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Meer nieuws uit Uitgeest
4 augustus 15:10 | Getuigen gezocht inbraak Molenwerf |
2 maart 08:52 | Drie verdachten aangehouden na overval |
11 februari 12:19 | Grote drugsvondst in Uitgeester woning, duo gearresteerd |
22 november 11:09 | Aanhanger met hoogwerker valt van viaduct en schept fietser |
27 september 15:01 | Gigantisch kerstdorp nu al in aanbouw: ’Nog zeker 800 boompjes en 400 figuurtjes’ |
27 augustus 14:00 | Meerdere gewonden bij ongeluk Uitgeest, N203 in beide richtingen dicht |
20 juli 16:39 | Inwoners van Uitgeest tot Bergen opgeroepen uit te kijken naar dementerende Gerda (74) |
4 mei 22:46 | Zwaan die haar eieren beschermde doodgeknuppeld in Uitgeest: ’Het is triest’ |
29 december 17:09 | Politie vindt 167 nitraten in slaapkamer 16-jarige |
17 april 23:21 | Zonneveld op zolder onderuit tegen wereldkampioen Wright |
14 januari 14:53 | Gewelddadige beroving scooter: tiener slaat met hamer |
11 januari 12:43 | Man met mes steelt pot met geld uit snackbar in Uitgeest |
