Advocaat medeverdachte: Abdi B. pleegde ’koffermoord’ alleen
woensdag 3 november 2021, 13:44 uurHoofdverdachte Abdi B. (25) heeft de koffermoord op de 29-jarige Manuel Alvarez y Peña uit Zwijndrecht volgens de advocaat van medeverdachte Kahlil Y. (20) in zijn eentje gepleegd. Dat zou B. hebben verklaard bij de politie, zo stelde de raadsman van Y. woensdag voor de rechtbank in Dordrecht.
» de Telegraaf
woensdag 3 november 2021, 12:00 uur
Drie maanden na de gruwelijke ‘koffermoord’, waarbij de 29-jarige Manuel Alvarez uit Zwijndrecht om het leven kwam, staat vandaag voor het eerst de Zwijndrechtse hoofdverdachte B. (25) voor de rechter. Ook een of enkelen van de zeven medeverdachten komen aan bod tijdens de pro formazaak, waarin de rechter zich buigt over de moord die in een Rotterdamse woning zou zijn gepleegd.
OM: Abdi B. (25) sneed slachtoffer koffermoord in stukken; verdachten blijven vastzitten

woensdag 3 november 2021, 06:38 uur
De rechtbank in Dordrecht houdt woensdagmiddag de eerste openbare zitting over de zogenoemde koffermoord in Zwijndrecht. Drie verdachten staan terecht.
Eerste openbare zitting over koffermoord Zwijndrecht

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: de Telegraaf
Foto: Brabants Dagblad
Meer nieuws uit Zwijndrecht

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?