menu
zoek

Nieuws Amsterdam

Aanhouding voor illegale verkoop van vapes aan minderjarigen

dinsdag 13 mei 2025, 12:01 uur

Een vondst van ruim 900 vapes en duizenden euro’s cash. Dat is het resultaat van een huiszoeking afgelopen week bij een vapedealer in Amsterdam Noord. De politie houdt een 18-jarige man uit Amsterdam aan op verdenking van het verkopen van vapes/e-sigaretten aan minderjarigen.

De politie komt de verdachte na diverse meldingen op het spoor. Hij zou onder andere via sociale media vapes aan minderjarigen verkopen. De handel in vapes aan minderjarigen is strafbaar en wordt daarom streng aangepakt. Na onderzoek kan de politie de 18-jarige man uit Amsterdam aanhouden. Bij de doorzoeking van zijn woning, in samenwerking met de NVWA, volgt nog een tweede aanhouding voor het in bezit hebben van harddrugs. Dat betreft een 28-jarige man uit Amsterdam. De ruim 900 aangetroffen vapes zijn in beslag genomen. Beide verdachten mogen het verdere onderzoek in vrijheid afwachten. Het gebruik van vapes door minderjarigen is bijzonder schadelijk voor de gezondheid. E-sigaretten bevatten vaak nicotine, wat sterk verslavend is en schadelijke effecten kan hebben op de ontwikkeling van het brein bij jongeren. Daarnaast kunnen vapes andere schadelijke stoffen bevatten die de longen en andere organen kunnen beschadigen.


» Politie.nl

Kaart nieuws Amsterdam. Locatie nieuws: 52.37344 / 4.90454


dinsdag 13 mei 2025, 16:45 uur
Man (18) aangehouden voor illegale verkoop van vapes aan minderjarigen
Blik op NieuwsEen vondst van ruim 900 vapes en duizenden euro’s cash. Dat is het resultaat van een huiszoeking afgelopen week bij een vapedealer in Amsterdam Noord. 'De politie hield een 18-jarige man uit Amsterdam aan op verdenking van het verkopen van vapes/e-sigaretten aan minderjarigen', zo meldt de politie dinsdag.
» Blik op Nieuws



Meer nieuws uit Amsterdam

21 december 14:35Twee vrouwen en een man gewond bij steekincident Amsterdam
20 december 20:54Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie is de Mol? 2025
19 december 11:50Verdachten aangehouden na steekincident in school Burgemeester Hogguerstraat
18 december 18:26Politie vindt 8500 kilo illegaal vuurwerk in Amsterdams bedrijfspand
18 december 12:33Voetballer Quincy Promes vraagt hof tevergeefs om vrijlating om voor zijn vijf kinderen te zorgen
18 december 11:34Dode eenden in Amsterdamse rioolwaterzuivering door vergiftiging
18 december 11:17Oplichter opgepakt die met deepfake tientallen bankrekeningen opende en misbruikte
17 december 22:26Choreograaf Hans van Manen op 93-jarige leeftijd overleden
17 december 15:08Politie heropent onderzoek naar gewapende overval brillenwinkel Amsterdam-Zuid
17 december 14:13Politie vindt 26 zwaar verwaarloosde konijnen in Amsterdams appartement
15 december 17:46Man (64) overleden na zware mishandeling in Amsterdam
15 december 15:00Concertgebouw beklad na optreden Israëlische zanger
12 december 14:59Getuigen gezocht na gewapende overval Van Brakelstraat
12 december 10:32Rat aan boord bij KLM-vlucht naar Aruba: 254 passagiers gestrand
10 december 13:00Vanaf komende zomer nachttrein van Amsterdam naar Milaan
10 december 11:05'Kinderen met ernstige astma komen vaker uit gezinnen met laag inkomen'
9 december 16:53Verdachte gearresteerd voor gewelddadige woningoverval
9 december 13:24Brandje en glas in kinderkamer na explosie Amsterdamse woning
9 december 12:04Ontruiming i.v.m. aantreffen mogelijk explosief Nieuwlandhof Amsterdam-Zuidoost
9 december 11:06NL Exclusief: De Beste High Roller Deals en VIP Service in 2026
RSS.