menu
zoek

Nieuws Diemen

Zes aanhoudingen na woningoverval Diemen; politie zoekt getuigen

vrijdag 24 december 2021, 11:47 uur

In de nacht van donderdag 23 op vrijdag 24 december is een woning aan de Heivlinderweg in Diemen overvallen. De politie heeft zes verdachten aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de woningoverval.

Waar: Heivlinderweg in Diemen

Rond 02.30 uur werden de bewoners opgeschrikt door glasgerinkel. Voordat de bewoners het door hadden, stond een groep personen in hun huis. De overvallers vluchtten korte tijd daarna in onbekende richting uit de woning. Onbekend is nog of de daders buit hebben gemaakt.

Aanhoudingen De gealarmeerde politie maakte direct een zoekslag in de omgeving en kon op de Diemerpolderweg vijf personen aanhouden. Het gaat om vier Amsterdammers; een 18-jarige, een 23-jarige en twee 22-jarigen. De vijfde verdachte is een 22-jarige man uit Herpen. De zesde verdachte, een 18-jarige Amsterdammer, bevond zich nog in de woning en is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Eén van de bewoners die gewond raakte tijdens een handgemeen, moest ook voor controle naar het ziekenhuis. De zes verdachten zitten in beperkingen. Dit houdt in dat zij alleen contact mogen hebben met hun advocaat.

Getuigen en beelden gezocht De recherche heeft deze woningoverval in onderzoek en komt graag in contact met getuigen. Heeft u iets gezien of gehoord? Of heeft u andere informatie die belangrijk kan zijn voor het onderzoek? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844. Liever anoniem? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000. Beelden kunnen eveneens een bijdrage leveren. Beschikt u over relevante camerabeelden? Upload deze dan gemakkelijk via onderstaand tipformulier.


» Politie.nl


Kaart nieuws Diemen. Locatie nieuws: 52.33733 / 4.99050 Heivlinderweg
Heivlinderweg in Diemen


vrijdag 24 december 2021, 12:35 uur
Twee gewonden bij woningoverval in Diemen-Noord, zestal opgepakt
CrimesiteBij een woningoverval aan de Heivlinderweg in Diemen-Noord zijn donderdagnacht twee gewonden gevallen. De politie heeft zes verdachten aangehouden op verdenking van betrokkenheid. Rond 02.30 uur werden de bewoners opgeschrikt door glasgerinkel.
» Crimesite
vrijdag 24 december 2021, 12:20 uur
Zes verdachten aangehouden na woningoverval Diemen
RTV N-HDe politie heeft zes verdachten aangehouden na de woningoverval in Diemen vannacht. Een van de overvallers raakte gewond en werd naar verluidt door de bewoners overmeesterd.
» RTV N-H
vrijdag 24 december 2021, 08:52 uur
Twee gewonden bij woningoverval
HardnieuwsDIEMEN - Vrijdagmorgen 24 december rond 2.30 uur heeft een woningoverval plaatsgevonden aan de Heivlinderweg in Diemen.
» Hardnieuws
vrijdag 24 december 2021, 06:27 uur
Twee gewonden bij woningoverval in Diemen
RTV N-HEen woning aan de Heivlinderweg in Diemen is vannacht rond 2.30 uur overvallen. Mogelijk waren de overvallers gewapend. 
» RTV N-H



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: RTV N-H
Foto: RTV N-H

Meer nieuws uit Diemen

26 september 19:25Hulpdiensten massaal aanwezig in Diemense wijk voor 'lopend onderzoek'
1 september 09:17Baby Robin werd doodgebeten door de herdershond van zijn opa en oma
30 augustus 17:10Raad van State vernietigt vergunning voor biomassacentrale in Diemen
4 augustus 16:04Auto uitgebrand in Diemen: politie zoekt getuigen
3 augustus 10:36Rechercheonderzoek naar explosie bij woning in Diemen
3 augustus 10:30Getuigen gezocht na explosie winkelpand Herenstraat
26 juli 10:42Opnieuw auto in brand in Diemen
24 juli 11:45Autobrand door explosief in Diemen
19 juli 11:35Explosie bij woning én uitgebrande auto in Diemen-Zuid
17 mei 20:1722 jaar gevangenisstraf voor liquidatie
17 mei 11:56Explosief gaat af in Diemens bedrijfspand, verderop brandje bij een voordeur
24 januari 17:39Gedumpte kippen en haan ’opgepropt in krat’ in Diemen
10 januari 10:46Bewoner betrapt inbrekers op heterdaad en raakt gewond; politie zoekt getuigen
20 juni 21:22EOD zet robot in na aantreffen verdacht pakket bij Bentley
13 mei 14:19Misselijkmakende geur leidt naar illegale tabaksopslag in Deventer en Emmeloord
18 februari 16:46Persoon overleden door boom op auto in Diemen
31 december 11:02Gasten schrikken wakker door plofkraak hotel Diemen: "Het was tegenover mijn kamer"
31 december 10:36Hotel in Diemen-Zuid ontruimd na plofkraak
24 december 12:35Twee gewonden bij woningoverval in Diemen-Noord, zestal opgepakt
4 december 17:02Rapper Yes-R in Diemen op straat beroofd
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?