17-jarige verdachte aangehouden na mishandeling, Van Eesterenplein Dordrecht
dinsdag 2 juni 2026, 16:10 uurDe politie heeft dinsdag 2 juni een 17-jarige verdachte aangehouden nadat hij op 7 mei twee mannen heeft mishandeld aan het Van Eesterenplein in Dordrecht.
Waar: Van Eesterenplein in Dordrecht
Een 79-jarige man liep met zijn kleinkinderen over het zebrapad. De man kreeg geen voorrang van een jongen op een fatbike die met hoge snelheid op hen afreed. Toen de man uit verbazing zijn handen omhoogstak, keerde de jongen op de fatbike om en duwde hem achterover een plantsoen in. Een omstander, een 48-jarige Dordtenaar op een scooter, zag het incident gebeuren en wilde opkomen voor de oudere man. De jongen op de fatbike was hier duidelijk niet van gediend en gaf de omstander meerdere vuistslagen in zijn gezicht. De politie startte direct een onderzoek naar de verdachte. Op 2 juni werd een 17-jarige jongen uit Dordrecht aangehouden.
» Politie.nl
Kaart nieuws Dordrecht. Locatie nieuws: 51.80342 / 4.71666 Van Eesterenplein
Van Eesterenplein in Dordrecht
dinsdag 2 juni 2026, 18:02 uur
Een 17-jarige jongen uit Dordrecht is dinsdag opgepakt voor een mishandeling aan het Van Eesterenplein in Dordrecht. Een 79-jarige man en een 48-jarige man raakten daarbij gewond.
17-jarige fatbiker opgepakt voor dubbele mishandeling nadat opa (79) hem aanspreekt op rijgedrag
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond