menu
zoek

Nieuws Lelystad

Flevoland - Minister hoopt Kamer op andere gedachten te krijgen over Lelystad Airport

donderdag 10 oktober 2024, 16:55 uur

Minister Barry Madlener van Infrastructuur en Waterstaat denkt dat hij de tegenstanders in de Tweede Kamer alsnog mee kan krijgen voor de opening van Lelystad Airport voor groot vliegverkeer. Dat zei hij donderdag in een Kamerdebat.

» Omroep Flevoland



donderdag 10 oktober 2024, 14:50 uur
Zorgen en verbazing op de Veluwe: Lelystad Airport mogelijk toch open
Omroep GelderlandDe Tweede Kamer is ertegen en actiegroepen protesteren al jaren, maar toch wil PVV-minister Barry Madlener dat er volgend jaar vakantievluchten vertrekken vanaf Lelystad Airport. Hij vindt het 'zonde van de investering' om de luchthaven niet te gebruiken. Omwonenden zijn verbaasd en bezorgd.
» Omroep Gelderland
woensdag 9 oktober 2024, 21:00 uur
Minister Madlener hoopt dat Lelystad Airport in 2025 open kan
Omroep FlevolandMinister van Infrastructuur Barry Madlener hoopt dat Lelystad Airport volgend jaar open kan voor vakantievluchten. Dat zegt hij in het televisieprogramma Nieuwsuur. Volgens de minister is het zonde van alle investeringen als het vliegveld uiteindelijk niet opent.
» Omroep Flevoland
woensdag 9 oktober 2024, 20:15 uur
Minister hoopt op opening Lelystad Airport: 'Anders zonde van het geld'
NOSPVV-minister Barry Madlener (Infrastructuur) hoopt dat hij volgend jaar Lelystad Airport kan openen voor vakantievluchten. "Er is heel veel in geïnvesteerd. Ik vind het wel heel zonde als zo'n investering voor niks blijkt te zijn geweest.
» NOS



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: NOS

Meer nieuws uit Lelystad

1 februari 09:12Man (18) uit Lelystad opgepakt in verband met ontvoering en mishandeling
31 januari 17:19Nieuwe plannen Lelystad Airport stuiten op protest van natuuractivisten
30 januari 17:00Onbegrip over plan voor Lelystad Airport in coalitieakkoord: 'Verraad aan kiezer'
28 januari 04:58Wethouders Lelystad stappen op na urenlang debat over ambtelijke crisis
26 januari 14:37Onrust stadhuis Lelystad neemt toe, gemeenteraad wil debat over ontstane situatie
22 januari 10:07Gewonde bedrijfsongeval Lelystad is overleden
22 januari 07:47Raad wil snel duidelijkheid over 'dwarsliggende' ambtenaren die belangrijke dossiers frustreren
20 januari 14:06IJsselkogge verpakt als witte schoenendoos onderweg naar Zwartsluis
13 januari 10:18Auto raakt van Runderweg in Lelystad
12 januari 11:27Twee verdachten aangehouden om dood 40-jarige Pawel in Lelystad
11 januari 16:26Vader en dochter slapen in hun zelfgebouwde iglo voor het goede doel
5 januari 13:1830 en 20 jaar celstraf voor vader en broers van vermoorde Ryan
4 januari 11:17Tientallen bezoekers De Koploper verplicht naar buiten vanwege rook
31 december 06:43Hulpdiensten opgeroepen voor brand aan Taagstraat, maar dan blijkt explosief af te zijn gegaan
29 december 16:06Vuurwerk en hennepkwekerij ontdekt in Lelystadse woning
24 december 15:00Zenuwslopende achtervolging op Oostvaardersdijk eindigt dankzij oplettende weggebruiker
22 december 17:12Eerste nacht in nieuwe woning en meteen een explosie: 'Volgens de politie is dit een bekend adres'
20 december 11:59Opluchting bij direct omwonenden Lelystad Airport want nog geen besluit over vakantievluchten
19 december 15:55Lelystad Airport moet flink groeien voor F-35’s: ‘We zijn de mist ingegaan bij de berekening’
19 december 15:52F-35’s definitief naar Lelystad Airport: woningen en bedrijven moeten verdwijnen
RSS.