Na dodelijke schietpartij opnieuw wapenincident: 19-jarige aangehouden met nepwapen
vrijdag 24 juli 2026, 07:56 uurNIJMEGEN - De politie heeft in de nacht na de dodelijke schietpartij aan de Graafseweg opnieuw ingegrepen bij een wapenincident in het centrum van Nijmegen. Rond 00.30 uur werd op de Hertogstraat een 19-jarige man uit Alphen aan den Rijn aangehouden nadat agenten in burger hem ruzie zagen maken en zich hinderlijk zagen gedragen.
Waar: Jacob van Campenstraat in Nijmegen
» Gelre Nieuws
Kaart nieuws Nijmegen. Locatie nieuws: 51.83616 / 5.82451 Jacob van Campenstraat
Jacob van Campenstraat in Nijmegen
vrijdag 24 juli 2026, 07:48 uur
Een gewapende man heeft in de nacht van donderdag op vrijdag geschoten in de richting van agenten. Dat gebeurde aan de Jacob van Campenstraat.
Gewapende man schiet op agenten in Nijmegen
vrijdag 24 juli 2026, 06:11 uur
Een man heeft in de nacht van donderdag op vrijdag in Nijmegen in de richting van agenten geschoten. Daarna schoot hij zichzelf neer, meldt een 112-verslaggever ter plaatse. Hulpverleners brachten de man in kritieke toestand naar het ziekenhuis.
Man schiet op agenten vanuit woning
vrijdag 24 juli 2026, 04:42 uur
NIJMEGEN - Een gewapende man met onbegrepen gedrag heeft in de nacht van donderdag op vrijdag geschoten in de richting van agenten in de Jacob van Campenstraat in Nijmegen. De politie reageerde op een melding van een verdachte situatie in een woning, maar trok zich na de beschietingen terug en schaalde direct op.De Dienst Speciale Interventies (DSI) en onderhandelaars werden opgeroepen en kwamen ter plaatse. Gedurende langere tijd probeerden zij contact te maken met de man om hem ertoe te bewegen de woning vrijwillig te verlaten.
Man schiet op agenten en raakt daarna zelf zwaargewond
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Gelderlander