menu
zoek

Nieuws Asten

Facebook delen

Man neergestoken, twee verdachten aangehouden

zondag 9 juli 2017, 12:00 uur

Zaterdagavond laat is een man neergestoken achter een huis aan de Burgemeester Wijnenstraat. Met veel bloedverlies is het slachtoffer naar het ziekenhuis overgebracht. Er zijn ter plaatse twee verdachten aangehouden.

Waar: Burgemeester Wijnenstraat in Asten

Omstreeks middernacht kregen wij de melding dat er een man in een plas bloed lag in de achtertuin van de woning. Politie en ambulance gingen met spoed ter plaatse. Het 32-jarige slachtoffer met de Poolse nationaliteit, is zwaar gewond naar het ziekenhuis gebracht. De man had steekwonden. Ter plaatse zijn twee landgenoten gearresteerd; een 49-jarige vrouw en een 29-jarige man. In de woning heeft de politie een onderzoek ingesteld om de toedracht te achterhalen.

» Politie.nl
Kaart nieuws Asten. Locatie nieuws: 51.40568 / 5.74207 Burgemeester Wijnenstraat

zondag 9 juli 2017, 12:25 uur
32-jarige Poolse man neergestoken in Asten, twee landgenoten opgepakt
Omroep BrabantASTEN - Een 32-jarige man uit Polen is zaterdag rond middernacht zwaargewond gevonden in een tuin van een huis in de Burgemeester Wijnenstraat in Asten. Volgens de politie is de man slachtoffer geworden van een steekpartij en bloedde hij flink.
» Omroep Brabant

Meer nieuws uit Asten

8 september 17:19500 varkens dood bij grote stalbrand in Asten
8 september 16:39Grote brand uitgebroken in varkensstal in Brabants Asten
14 augustus 13:59Euromunt met adelaar en hakenkruis duikt op in Noord-Brabant: ‘Een akelig iets’
29 juli 16:45A67 tot na avondspits deels afgesloten vanwege fataal ongeval bij Asten
24 mei 15:15Portret van de Oostappen Groep uit Asten: een recreatiebedrijf met twee gezichten
19 april 23:11Brabantse Klokkengieters opgelucht, Nederlandse klok overleeft brand in Notre-Dame
16 april 17:12Verdachte (28) die 18-jarige van fiets trok en verkrachtte opgepakt
16 april 13:13Mariaklok uit Asten in Notre-Dame lijkt te zijn gespaard
25 oktober 12:11Update: eigenaar reislustig katje is gevonden
26 september 15:45Man (44) opgepakt in verband met serie brand in Asten
13 september 16:47'Jongeren met kater op school zijn geen uitzondering in Zuidoost-Brabant'
19 juni 14:44Erfenis van 120.000 euro van gelovige vrouw gaat naar voormalig pastoor Asten, beslist het hof
17 mei 11:17Bedrijfsbus rijdt tegen vrachtwagen op A67 bij Asten
2 april 21:11Drie gewonden bij ernstig auto-ongeluk in Asten
13 maart 17:19De vermissing van Piet en Hans en de privérechercheur die zich in de zaak vastbeet
20 februari 18:35Garagebox-man uit Asten wil geen hulp
15 december 10:30Auto geschept door vrachtwagen op N279: bestuurder overleden
27 september 20:01Grote wapenvondst in Asten
6 september 14:51Man uit Asten moet 18 maanden de cel in voor verkrachten prostituee
9 juli 12:2532-jarige Poolse man neergestoken in Asten, twee landgenoten opgepakt
RSS.