menu
zoek

Nieuws Boer

Gelderland blijft worstelen met de wolf: 'Alle stapjes zijn gestrand bij de rechter'

donderdag 13 april 2023, 05:11 uur

De provincie Gelderland blijft worstelen met hoe zij moet omgaan met de wolf. Schapenhouders, angstige Gelderlanders en de BoerBurgerBeweging (BBB) willen dat wolven die vee aanvallen worden doodgeschoten. Ook het provinciebestuur zou dat wel willen, maar zegt dat niet te kunnen door de streng beschermde status van de wolf.

» NU.nl



woensdag 12 april 2023, 15:21 uur
Gelderland worstelt met de wolf: ‘In Duitsland mogen wolven wél worden afgeschoten’
de StentorDe komst van de BoerBurgerBeweging (BBB) betekent voorlopig geen radicale andere omgang met de wolf in Gelderland. BBB-voorman Rik Loeters denkt dat de provincie nu al mag schieten op wolven die dreigen schapen te doden. De meerderheid van de Staten is ervan overtuigd dat de wet daar helemaal geen ruimte voor laat.
» de Stentor
woensdag 12 april 2023, 06:12 uur
Afschot van wolven meteen op agenda van nieuwe Provinciale Staten Gelderland
de TelegraafDe toekomst van de wolf staat woensdag meteen op de agenda van de eerste gewone vergadering van Provinciale Staten in Gelderland. BoerBurgerBeweging (BBB), gekend tegenstander van de wolf in Nederland, heeft er vorige week een spoeddebat over aangevraagd. BBB wil dat Gelderland schieten op wolven gaat toestaan.
» de Telegraaf



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: de Telegraaf
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Boer

22 november 11:04BBB-voorzitter Erik Stegink kondigt afscheid aan: 'Tijd voor volgende generatie'
19 november 17:06Nieuw kookboek eert Jonnie Boer met 14 iconische Librije-gerechten
12 november 16:00Eerbetoon aan Jonnie Boer: nieuw Cruyff Court in Zwolle wordt naar hem vernoemd
11 november 16:22NPO past programmering aan: Heel Holland Bakt, Boer zoekt Vrouw en Hunted Vips dagelijks
23 oktober 08:30Boer Jan probeerde nieuw ras pompoenen, ze werden zo groot dat supermarkt ze niet wilde hebben
17 oktober 17:43Boer vindt lichaam op akker in Abbenes tijdens ploegen
11 oktober 18:00Beschuit met roze muisjes in Limburg: Boer zoekt Vrouw-boerin Janine bevallen van een meisje
7 oktober 17:17Caroline van der Plas: ‘Mensen zijn het gehakketak beu’
6 oktober 12:54De Librije behoudt na dood Jonnie Boer zijn drie Michelinsterren
4 oktober 19:32De Librije levert opnieuw meesterwerk af: prestigieuze prijs voor kok Nelson Tanate
27 september 17:03Boer ontdekt handgranaat tijdens het rooien van aardappels in Noord-Holland
31 augustus 15:43Van der Plas blij met razendsnel ingrijpen na bedreiging: ‘Deze mensen zijn tot alles bereid’
22 augustus 13:49Boer moet koe laten inslapen na militaire oefening met Apache-helikopters in Hardenberg
31 juli 16:15Jan en Dorien uit Boer zoekt vrouw getrouwd: ‘We zijn er met de trekker naartoe gegaan’
30 juli 21:15Eelke de Boer uit Stad wint Open NK Schaken
21 juli 14:04Janine uit Boer zoekt Vrouw blijkt al 30 weken zwanger
19 juli 18:30Minister Femke Wiersma: ‘Met de kennis van nu had ik nooit meegedaan aan Boer zoekt vrouw’
14 juni 12:5950.000 kippen omgekomen bij brand kippenhouderij in Limburgs dorp Heibloem
14 juni 10:29Thérèse Boer herdenkt overleden chef-kok Jonnie: 'Ineens was hij erg benauwd'
26 mei 14:08Nooit gedacht dat ik dit zou schrijven over mijn favoriete programma aller tijden
RSS.