Verdachte herkend na woninginbraak en aangehouden
vrijdag 3 oktober 2025, 12:33 uurNa een herkenning van een verdachte van een woninginbraak in Leiden op 1 augustus, is deze verdachte woensdag 1 oktober aangehouden. Twee andere verdachten worden nog gezocht.
Waar: Druivenstraat in Leiden
Twee mannen en een vrouw pleegden vrijdag 1 augustus een woninginbraak in een woning aan de Druivenstraat in Leiden. Dankzij een verdekt opgestelde camera werd het drietal haarscherp vastgelegd op beeld terwijl zij de woonkamer van het huis doorzochten. Op het moment dat de vrouwelijke verdachte de camera in de smiezen kreeg, vertrokken de drie weer. Dankzij de camerabeelden werd de vrouw herkend door een agent. Daarna werden zij en de auto waarin zij vermoedelijk rijdt in de ANPR (Automatic Number Plate Recognition) gezet. Dat leidde woensdag 2 oktober tot de aanhouding van de vrouw, toen zij toevallig gecontroleerd werd. De 20-jarige Franse vrouw is aangehouden en ingesloten voor verhoor. Het onderzoek naar haar twee medeverdachten gaat onverminderd verder.
» Politie.nl
Kaart nieuws Leiden. Locatie nieuws: 52.14416 / 4.48716 Druivenstraat
Druivenstraat in Leiden
vrijdag 3 oktober 2025, 14:45 uur
De politie heeft donderdag een 20-jarige Franse vrouw aangehouden voor een inbraak in Leiden, die twee maanden geleden is gepleegd. Die inbraak was op 1 augustus aan de Druivenstraat en werd gepleegd door twee mannen en een vrouw.
Franse vrouw (20) aangehouden voor inbraak
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West