Flevoland - Gedeputeerde 'verrast' over voorstel huizenbouw Oostvaardersplassen
vrijdag 24 september 2021, 17:29 uurGedeputeerde Michiel Rijsberman zegt 'verrast' te zijn over het voorstel van Caroline van der Plas van de BoerBurgerBeweging (BBB) om onderzoek te laten doen naar de mogelijkheid om op grote schaal woningen te bouwen in de Oostvaardersplassen. Fractievoorzitter Van der Plas deed daartoe een voorstel in de Tweede Kamer tijdens de algemene beschouwingen.
» Omroep Flevoland
vrijdag 24 september 2021, 15:57 uur
Het plan van de BoerBurgerBeweging om duizenden woningen te bouwen in de Oostvaardersplassen roept veel reacties op. Van bestuurders is er veel kritiek. ‘Onzinnig’, vindt gedeputeerde Harold Hofstra van Flevoland. Bijval is er ook: ‘Goed plan! Oostvaardersplassen heeft niets met natuur te maken, maar alles met show’.
Duizenden woningen in de Oostvaardersplassen? Plan BoerBurgerBeweging roept veel reacties op

vrijdag 24 september 2021, 10:00 uur
Kamerlid Caroline van der Plas van de BoerBurgerBeweging was wat op het spoor. Als zelfbenoemd ombudsvrouw van tv-kijkend Nederland vroeg ze bij de algemene beschouwingen streng waarom politici toch zoveel op hun telefoon en iPad kijken, met name bewindslieden. Overigens werd ze later op de dag zelf tikkend op haar tablet in beeld gebracht.
Hoon van tv-kijkend Nederland zo gewekt

donderdag 23 september 2021, 20:46 uur
De Oostvaardersplassen volbouwen met woningen. Dat is de visie van de BoerBurgerBeweging in de Tweede Kamer, zo liet fractievoorzitter Caroline van der Plas donderdag weten tijdens de Algemene Beschouwingen.
Flevoland - BBB wil onderzoek naar woningbouw in Oostvaardersplassen

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: de Stentor
Meer nieuws uit Boer

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?