menu
zoek

Nieuws Leiden

Studenten uitgelachen en bespot: universiteit publiceert rapport over ontslagen hoogleraar

dinsdag 14 mei 2024, 08:00 uur

Medewerkers en studenten van Universiteit Leiden werden door een professor en haar partner geïntimideerd, gediscrimineerd, gemanipuleerd, toegeschreeuwd, gepest, uitgelachen en bespot. De twee misbruikten ook hun machtspositie, trokken openlijk de kwaliteit van medewerkers in twijfel en brandden hun werk af. Dat blijkt uit een rapport van de onderzoekscommissie dat het College van Bestuur (CvB) maandag gepubliceerd heeft.

» Omroep West



dinsdag 14 mei 2024, 06:06 uur
Rapport Universiteit Leiden: jarenlang wangedrag door hoogleraar
de TelegraafEen onderzoekscommissie die in opdracht van de Universiteit Leiden misstanden op de faculteit Archeologie onderzocht, noemt het „aannemelijk” dat een hoogleraar en haar partner zich schuldig hebben gemaakt aan langdurig ongewenst en veelal grensoverschrijdend gedrag. Dat staat in het onderzoeksrapport dat de universiteit geanonimiseerd naar buiten heeft gebracht.
» de Telegraaf
dinsdag 14 mei 2024, 02:54 uur
Rapport Universiteit Leiden: jarenlang wangedrag door hoogleraar
BN DeStemEen onderzoekscommissie die in opdracht van de Universiteit Leiden misstanden op de faculteit Archeologie onderzocht, noemt het “aannemelijk” dat een hoogleraar en haar partner zich schuldig hebben gemaakt aan langdurig ongewenst en veelal grensoverschrijdend gedrag. Dat staat in het onderzoeksrapport dat de universiteit geanonimiseerd naar buiten heeft gebracht.
» BN DeStem



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West
Foto: de Telegraaf
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Leiden

21 mei 10:28Flat ontruimd vanwege brand in elektriciteitsruimte, ruim 700 huizen en bedrijven zonder stroom
15 mei 13:48NL-Alerts voor gaslekkages Botlekgebied en Leiden ingetrokken
6 mei 17:50Meerdere betogers aangehouden bij onrustig pro-Palestinaprotest Universiteit Leiden
23 april 09:32Speciaal rechercheteam zet in op bankhelpdeskfraude
31 maart 08:14Grote drugsvondst in woning
29 maart 14:57Vrouw door buurjongen uit huis gered bij brand in Leiden
28 maart 11:37Man (23) overleden na val in gracht binnenstad van Leiden
26 maart 22:42Tunnel afgesloten na ongeluk met motorrijder
24 maart 15:24Man (36) opgepakt na bedreigingen aan deurwaarder
21 maart 23:26Donar verrassend naar bekerfinale ten koste van Leiden, Tavian Dunn-Martin held van de avond
10 maart 12:00Actievoerders hoger onderwijs vestigen hoop op Eerste Kamer: 'Investeer in het onderwijs'
7 maart 18:00Weer niet gelukt: Vrouw in de Media-Award gaat opnieuw aan Overijssel voorbij
11 februari 19:45Vijf nieuwe verdachten aangehouden voor drugslab
1 februari 20:02Dode bij aanrijding
30 januari 16:17Celstraf geëist tegen man die huis beschoot
30 december 12:56Verdachte opgepakt voor explosies in Leiden en Sassenheim
23 december 12:30Man ernstig mishandeld tijdens uitgaan, vier arrestaties
19 november 12:39Ruim 400 donorkinderen hebben te veel halfbroers en -zussen
6 november 15:55Man die auto's bekraste aangehouden bij winkeldiefstal
29 oktober 22:42Leden van roeivereniging vernielen sociëteit: 'Dit is geen grap meer'
RSS.