menu
zoek

Nieuws Utrecht

Agent achtervolgt verdachte inbraak met surfplank

maandag 5 december 2022, 17:33 uur

In de nacht van zondag op maandag kreeg de politie om 03.30 een melding van een inbraakpoging in Badhoevedorp. 'De politie trof daar niemand meer aan en zette het onderzoek surveillerend in de buurt voort', zo meldt de politie maandag.

Waar: Akerdijk in Utrecht

» Blik op Nieuws

Kaart nieuws Utrecht. Locatie nieuws: 52.34429 / 4.78385 Akerdijk
Akerdijk in Utrecht


maandag 5 december 2022, 13:41 uur
Agent achtervolgt zwemmende inbreker op surfplank
Dagblad van het NoordenAgenten hadden afgelopen nacht hun handen vol om een inbreker in Badhoevedorp binnen te hengelen.
» Dagblad van het Noorden
maandag 5 december 2022, 13:35 uur
Agent op surfplank zet achtervolging in op zwemmende inbreker uit Utrecht
RTV UtrechtDe politie heeft vannacht na een achtervolging op onder meer een surfplank een 32-jarige man uit Utrecht aangehouden die na een inbraak in Badhoevedorp had geprobeerd om zwemmend te vluchten. De verdachte lag langere tijd in het water. Daarom is hij eerst voor controle naar het ziekenhuis gebracht.
» RTV Utrecht
maandag 5 december 2022, 13:12 uur
Inbreker duikt water in tijdens achtervolging politie, agent achtervolgt man op surfboard
RTV N-HEen 32-jarige man uit Utrecht is gisteren tijdens zijn vlucht voor de politie in Badhoevedorp twee keer het water ingedoken. De politie zette de achtervolging in omdat de man een stopteken negeerde tijdens een onderzoek naar een woninginbraak. Saillant detail: een agent gebruikte bij de achtervolging een surfboard om dichterbij de verdachte te komen.
» RTV N-H
maandag 5 december 2022, 12:56 uur
Agent achtervolgt zwemmende inbreker op surfplank
de TelegraafAgenten hadden afgelopen nacht hun handen vol om een inbreker in Badhoevedorp binnen te hengelen. De 32-jarige man uit Utrecht werd na een inbraakpoging achtervolgd door agenten en besloot bij de Akerdijk zijn auto achter te laten en zwemmend verder te gaan in het ijskoude water van de Ringvaart.
» de Telegraaf



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: RTV Utrecht
Foto: RTV N-H
Foto: de Telegraaf

Meer nieuws uit Utrecht

24 maart 10:19Thuisbatterijen steeds populairder in Nederlandse woningen
24 maart 08:40Ron Jans niet blij met Bankzitter Matthy: ‘Hij heeft mijn leven een stuk minder leuk gemaakt’
23 maart 19:59In Utrecht ontsnapte gedetineerde Nabil S. verdacht van bedreiging en mishandeling
23 maart 19:00De afdronk van een middagje GA Eagles in Utrecht: druk op de KNVB en een oud euvel dat opspeelt
20 maart 18:03Gewapende man opgepakt in Utrecht, waarschuwingsschoten gelost
18 maart 14:15Rotterdam meldt nóg lagere opkomstcijfers dan voorheen, in Utrecht juist meer mensen naar stembus
18 maart 12:24Opkomst in Utrecht tot nu toe op 20,5 procent, Nieuwegein scoort hoger dan in 2022
18 maart 09:30Hoe superieur ADO Den Haag in recordtijd promoveerde: ‘Eigenlijk is het een logisch gevolg’
18 maart 08:41Mobiel Gokken in Nederland 2026: Trends, Innovatie en Gebruiksgemak
16 maart 13:05OVV begint onderzoek naar gasrisico's na zware explosie binnenstad Utrecht
15 maart 15:05FC Utrecht maakt einde aan ongeslagen reeks FC Twente: 'We zijn gewoon een goede ploeg'
15 maart 08:00Luister nu live naar voorbeschouwing FC Twente - FC Utrecht | Vesterlund terug in de ploeg
13 maart 11:51Zware blessure FC Utrecht-aanvaller Rodríguez
11 maart 22:53Baby's geëvacueerd na steekvlam in kinderziekenhuis Utrecht
11 maart 18:55Bekogelde bus Utrecht door politie ingezet 'om te schuilen' vanwege geweld
11 maart 11:48Raad van State blokkeert verbreding ring Utrecht, ministerie zoekt oplossingen
9 maart 07:19Code geel in Zeeland door dichte mist
8 maart 19:01Jong FC Utrecht onderuit tegen Cambuur
6 maart 23:25Kramer baalt van nederlaag: 'We hebben onze huid niet duur verkocht'
6 maart 22:21Balend FC Utrecht wint niet bij hekkensluiter Heracles: '2 punten verloren'
RSS.